• Головна
  • З початку року вінницькі підрозділи Міндоходів видали понад 8,8 тис. реєстраційних номерів
10:56, 25 липня 2013 р.

З початку року вінницькі підрозділи Міндоходів видали понад 8,8 тис. реєстраційних номерів

Окрім того, за даними управління ІТ та обліку платників фахівці підрозділів Вінниччини внесли близько 27 тисяч змін до облікових дані мешканців області. При цьому 6,3 тисячі з них – з приводу змін не за місцем податкової адреси (прописки).

Громадяни України для отриманням Картки платника податків, за власним бажанням, можуть звертатися до підрозділів Міндоходів за своїм місцем проживання, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування, а особи, які не мають постійного місця проживання в Україні - або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування. Натомість іноземці та особи без громадянства повинні звертатися тільки до Головних управлінь Міндоходів.

При зміні облікових даних, зокрема: місця проживання, паспортних даних тощо, фізичні особи протягом місяця зобов’язані повідомити про це підрозділи Міндоходів. Задля спрощення даної процедури віднедавна зробити це можна в будь-якій інспекції Міндоходів. Видача Картки здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня звернення, якщо платник звертається за місцем проживання (прописки). В інших випадках термін видачі такого документу може бути продовжений до десяти робочих днів.

Отож, радимо своєчасно повідомити про всі зміни. Адже з 1 січня 2014 року за неподання або порушення строку подання фізичними особами до підрозділів Міндоходів відомостей про зміни даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, до них буде застосовуватись фінансова санкція у вигляді штрафу в розмірі 85 грн. А в разі повторного, протягом року порушення, — 170 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...