Новини компаній
13:00, 13 січня 2023 р.
Міцний, легкий і прозорий: чому полікарбонат є ідеальним замінником скла
Новини компаній
Висока міцність і водночас легкість конструкцій із полікарбонату, створила передумови для того, щоб він успішно замінив скло у промислових і комерційних, а сьогодні вже і житлових спорудах. Його все більше використовують у модульних конструкціях, завдяки чому і перекриття і якісний захист можна отримати одночасно і за оптимальну ціну. Полікарбонат, що є ефективним та якісним видом матеріалу для засклення поверхонь у приватних будинках та комерційних спорудах має чимало позитивних властивостей, характерних саме для якісного облаштування:
- приватних садиб і прибудинкової території;
- комерційних офісів, банківських та обслуговуючих установ;
- супермаркетів, комерційних торговельних об’єктів;
- складів та місць для зберігання транспорту;
- промислових споруд.
Одним із найпоширеніших різновидів полікарбонатних поверхонь є сотовий полікарбонат. Саме про нього та ще два популярні різновиди полікарбонатних поверхонь розкажемо далі.
Сотовий полікарбонат: витривалість, міцність і теплова захищеність простору
Сотовий полікарбонатний лист відрізняється від інших різновидів особливою конструкцією. Саме завдяки їй, сотовий полікарбонатний лист може виконувати одразу кілька корисних функцій:
- утримувати холодний струмінь повітря чи спекотний вітер за межами приміщення;
- забезпечувати потрібну прозорість віконного чи вітражного простору і відповідно - освітлення у приміщенні для промисловості чи приватній кімнаті;
- необхідну міцність, що дозволяє навіть за сильних поривів вітру, ударів механічних чи ударів від вибухів, зберігати свою структуру.
Комірки сотового полікарбонату застосовують як надійний тепловий захист навіть від потужних перепадів температури. Двошарова або багатошарова конструкція листів із сотового полікарбонату утворює ізольовані від зовнішнього повітря, захищені соти. В них залишається повітряний простір який є недоступним для проникнення холоду/спеки через прямий дотик речовин.
Є і інші різновиди полікарбонату – профільований та монолітний.
Профільований та монолітний полікарбонат: в чому різниця?
Найсильніший спротив механічним ударам, вибухам та іншим негативним впливам ззовні створює саме монолітний полікарбонат. Він у 200 разів міцніше від скла та легший за металеві листи такого ж розміру. Саме такий варіант полікарбонатних листів може застосовуватись для найпотужнішого за міцністю покриття як на прибудинковій території, так і на фасаді будинку, промислового об’єкта. Довговічний із великим асортиментом кольорів, такий полікарбонат може виконати заміну звичайному склу чи металопластиковим склопакетам на більшості віконних площ, де потрібна посилена міцність і якість облаштування.
Окремо варто зауважити і основні характеристики профільованого полікарбонату. Цей матеріал позначає одночасно і міцність, і хороша пропускна здатність для проникнення світла ззовні. Таким чином у вигляді засклення вікон чи вітражів у великих приміщеннях або павільйонах, він матиме найкращі показники і комфортність у застосуванні. Крім того, висока міцність і стійкість до ударів, проникнення ультрафіолетових променів у структуру поверхні, дає можливість використовувати цей полікарбонат на поверхнях, які не мають додаткового захисту і на них постійно потрапляє пряме сонячне світло, може литися дощ чи сипатись сніг. Або навпаки – поверхня нагрівається до високих температур внаслідок перебування під дією сонячних променів. Стійкість до зовнішніх несприятливих умов дає можливість використовувати цей полікарбонат як витривалий та стійкий матеріал на багато років без зміни потужності і міцності структури.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від музейних колекцій до архітектурних памʼяток: як ЄС допомагає рятувати культурну спадщину України
Партнерський матеріал
09:00
7 листопада
15:48
6 листопада
15:46
6 листопада
15:36
6 листопада
10:41
6 листопада
19:07
4 листопада
Оголошення
15:59, 30 жовтня
19:28, 6 листопада
16:00, 30 жовтня
19:28, 6 листопада
19:28, 6 листопада
live comments feed...
Коментарі