![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
10:02, 30 липня 2013 р.
На Вінниччині один «бусик» в’їхав у дерево, інший в ставок. Загинули троє осіб
29 липня на території Вінницької області внаслідок дорожньо-транспортних пригод загинули троє громадян.
Про це повідомляє управління ДАІ УМВС у Вінницькій області.
Вчора в с. Чемериське Барського району в водій автомобіля «Форд Транзит» проїжджаючи через греблю сільського ставу, не справився з керуванням, наїхав на дерево та з'їхав з греблі у водоймище. Внаслідок ДТП пасажир отримав травми, від яких помер на місці.
Того ж дня біля с. Медведівка Козятинського району водій автомобіля «Опель-Вектра», житель м. Біла Церква виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з автомобілем «Мерседес». Внаслідок ДТП від отриманих тілесних ушкоджень водій «Опеля» помер на місці, його пасажирка з тілесними ушкодженнями госпіталізована в травматологічне відділення козятинської лікарні. Дана інформація зареєстрована в єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.
В с. Мазурівка Тульчинського району водій автомобіля «Фольксваген Т-4», з їхав з дороги та здійснив наїзд на дерево. Внаслідок ДТП водій мікроавтобуса отримав травми від яких помер на місці. Дана інформація зареєстрована в єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:51, 16 липня
18:55, 18 липня
16:52, 16 липня
live comments feed...
Коментарі