• Главная
  • Вінниччина забезпечена внутрішніми вбиральнями на 100%?
11:02, 1 августа 2013 г.

Вінниччина забезпечена внутрішніми вбиральнями на 100%?

Сьогодні губернатор Вінницької області, Іван Михайлович Мовчан, зустрівся з журналістами та розказав про здобутки області за останні сім місяців. Одне з піднятих питань – проблема забезпечення сільських шкіл внутрішніми туалетами

Вирішувати проблему забезпечення шкіл в сільській місцевості внутрішніми вбиральнями взявся ще бувший губернатор області – Микола Васильович Джига. Проте, тоді цю роботу було лише розпочато. Наразі, це є одним із завдань для виконання від реалізації програми соціальних ініціатив Президента. До початку навчального року в області заплановано облаштувати внутрішніми вбиральнями 100% шкіл.  

Наразі виконано 90% від запланованого плану, а до кінця серпня буде здійснено відповідні роботи ще в 10% населених пунктів. 

Проте і тут не обійшлося без дещо комічних фактів. Незважаючи на високий статистичний показник, в деяких школах такі вбиральні не функціонують, і найближчим часом не будуть запущені. Проблема в тому, що туалети, як такі, є! В них зроблений прекрасний ремонт, стоїть чудова сантехніка, але немає водопроводу! Тому, чергове завдання, яке ставить перед собою губернатор – забезпечити сільські школи не тільки якісними туалетами, але й водовідведенням!

 
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...