
17:51, 14 березня 2023 р.
На Вінниччині чоловік обікрав могилу полеглого бійця
13 березня до поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі села Титусівка Хмільницького району невідомі викрали 3 гранітні статуетки та 3 прапори з могили військовослужбовця. Про це повідомила матір загиблого військового.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
За словами начальника Відділення поліції № 2 Хмільницького райвідділу поліції Івана Фалдіна, поліцейські одразу розпочали досудове розслідування та провели необхідні процесуальні дії.
Оперативно-розшуковими заходами правоохоронці встановили особу причетну до злочину. Правопорушником виявися 60-річний мешканець Хмільницького району, який раніше потрапляв у поле зору поліції як сімейний кривдник.
Викрадене у нього вилучено. Наразі встановлюються інші факти наруги над могилами та перевіряється причетність чоловіка до аналогічних правопорушень.
Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання). За таке правопорушення передбачено покарання до 7 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:06
24 травня
12:00
24 травня
09:45
24 травня
11:00
23 травня
15:25
22 травня
ТОП новини
Оголошення
09:29, 20 травня
11
19:48, 23 травня
112
19:34, Вчора
3
19:36, 23 травня
89
live comments feed...
Коментарі