Новини компаній
08:00, 16 березня 2023 р.
Набори інструментів: як вибрати
Новини компаній
Прикріпити полицю, що впала чи полагодити кран, що тече неможливо без певних інструментів. Часто трапляються непередбачувані ситуації, коли треба ремонтувати якусь поломку тут і зараз, бо навіть немає часу чекати на спеціаліста. Тому для таких випадків у кожному приміщенні варто мати якісь інструменти, а краще мати повноцінний набір інструментів, який виручить у різних ситуаціях.
Що собою являє такий «органайзер»? Це набір, який складається з елементарних приладів, без яких неможливо провести найдрібніший ремонт, заміну певної деталі та інше. Кожен, хто любить самостійно вирішувати не складні завдання з ремонту певних предметів, повинен мати комплект базових інструментів на різні випадки.
Скільки елементів повинно бути в «органайзері»? Чіткої відповіді немає, адже це залежить від рівня складності ситуацій, які треба залагоджувати. Але без викрутки, молотка та ключа буде складно відремонтувати навіть найпростішу поломку. Звісно, що лише ці 3 елементи не стануть рятівниками у кожній ситуації. Навіть вони потрібні інколи в різних розмірах. Тому й існують комплекти різних приладів у різних розмірах.
Які є набори інструментів
Є комплекти з більш універсальним наповненням, яке допомагає залагодити базові побутові проблеми. Такі комплекти найпопулярніші та найбільш потрібні, бо використовуються для найбільш поширених проблем. Це ті прилади, які повинні бути в кожному домі, тому їх часто дарують тим, хто тільки починає самостійне життя.
В базових «органайзерах» може бути різна кількість деталей. Переважно, до них входять:
- молоток;
- викрутки;
- гайкові ключі;
- шестигранні ключі;
Окрім цього, додаються інші деталі. Їх варто уважно вивчити перед покупкою, щоб зрозуміти, що точно буде використовуватися, а що буде зайвим.
Є набори ручного інструменту для різних фахівців. Вони складаються зі специфічних елементів призначених для конкретних задач. Наприклад, є комплекти для:
- автомобілістів;
- електриків;
- слюсарів;
- столярів.
Зрозуміло, що їхнє наповнення різниться між собою, бо призначене для різних задач. Наприклад, автомобільні містять мінімум 20 позицій, більшість з яких призначена для заміни певних деталей.
Найбільші набори для електромонтажних робіт містять близько 70 деталей. Основними є кліщі, плоскогубці та інші. Всі вони покриті гумою, щоб захистити людину від струму. Прилади для слюсарів найміцніші, адже призначені для роботи з металом. Переважно кожна деталь виконує кілька функцій, а «органайзер» складається з приблизно 40 позицій. Столярські можуть містити в собі різноманітні складові. Але основними завжди є тесло, торцевий ніж, плитки, долото.
Який набір інструментів купити
Найперше треба знати для яких задач потрібні інструменти. Як описано вище, вони різняться залежно від задач. Наступний етап - оглянути наповнення. Слід звернути увагу на такі особливості:
- з якого матеріалу виготовлені;
- який їхній розмір;
- наскільки практичні та зручні у використанні;
- чи якісний кейс.
Оцінивши пропозицію за цими характеристиками, зробити правильний вибір буде легше.
Зазвичай, деталі виготовляють зі сталі. Найкращі та найнадійніші матеріали зі сталі:
- Cr-V-хром-ванадієвої;
- загартованої;
- SVCM.
Перший варіант має найбільшу стійкість до корозії. Другий - стійкий до ударів. А третій - не втрачає форми навіть при роботі з жорсткими матеріалами.
Купити набір інструментів можна для себе чи в подарунок. Як вже згадувалось, це буде чудовим подарунком для людини, яка нещодавно почала жити самостійно у власному помешканні. Також можна подарувати людині, яка любить ремонтувати все самостійно. Придбати готовий набір краще й економніше, ніж збирати ящик самостійно, а спеціалісти в магазині допоможуть підібрати оптимальний варіант під потреби кожного клієнта.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
6 грудня
ТОП новини
Оголошення
18:09, 5 грудня
18:09, 5 грудня
18:09, 5 грудня
18:09, 5 грудня
18:09, 5 грудня
live comments feed...
Коментарі