Які сюрпризи очікують на фестивалі «Млиноманія 2013» у Вінниці?

Один з наймасштабніших та, мабуть, найулюбленіших фестивалів вінничан “Млиноманія” знову скликає всіх на берег Бугу. Традиційний для Вінниччини етно-рок фест загримить 3 та 4 серпня біля села Печера. Ми вирішили дізнатися всі деталі та особливості цьогорічної “Млиноманії 2013” із перших уст, тому поспілкувалися з  координатором свята Вадимом Кудіяровим.
 

Що цікаве очікує на млиноманів цього року?

На сьогоднішній день є дві сцени - це “Акустична сцена” та “Велика сцена” на якій виступатимуть фолк-рок колективи. В хедлайнером свята є відомий гурт “Очеретяний кіт”. Також млиноманів очікує ярмарка народних умільців, різноманітні майстер-класи з народних ремесел, спортивна програма, в рамках якої кожен охочих спробує свої сили в козацьких забавах, арм-спорт, футбол, волейбол. Також для всіх буде відкрите наметове містечко, організовуємо показ фільмів, екскурсії, різноманітні інтерактивні заходи для дозвілля наших гостей.

Кінопоказ - це щось нове для “Млиноманії”. Минулі роки цього не проводили. Розкажи, що показуватимуть та як все відбуватиметься?

Наші партнери тур-клуб “Бідняжки” запропонували влаштувати цього року кінопоказ. Вони запросили своїх друзів - фрі-фолк гурт “Фолькнери”. Учасники є  мандрівними музикантами, подорожують по країні та світі на велосипедах, збираючи автентичні пісні та знімаю про це все фільми. Тому на головній сцені з 23:00, відразу після концерту, покажуть одну із їх стрічок. Також заплановано показ документального фільму про одного з засновників та ідейних натхненників “Млиноманії” Володимира Губіна.

Скільки гуртів виступатиме на фесті?

На “Великій сцені” виступатимуть по сім гуртів кожного дня. На “Фольклорній сцені” близько 10 гуртів, по п’ять гуртів щоденно.  

Хто цьогоріч стане ведучим “Млиноманії 2013”? Зрештою, від цієї людини залежить настрій фестивалю.

На сьогоднішні день розглядається кілька кандидатур. Один із них - це лідер гурту «КукаТаБанда», відомий актор Михайло Кукуюк.

Вартість проживання?

Захід є соціальним, тому навіть з не великим бюджетом можна відпочити. В цьому році з кожного намету збиратиметься 20 гривень. Ці гроші є благодійним внеском на розвиток фестивалю. Розміщувати намети на території фестивалю дозволено лише в наметовому містечку.

Як ви вважаєте скільки людей відвідає “Млиноманію 2013”?

Фестиваль з кожним роком набирає обертів, з’являється щось нове, збільшується рівень.  Якщо в минулому році “Млиноманію” відвідало 3 000 людей, то цьогоріч, на мою думку, приїде близько 5 000 “млиноманів”.

Яка кількість правоохоронців слідкуватимуть за порядком на фестивалі?

Близько 50 міліціянтів спостерігатимуть за спокоєм.  

Яка ситуація з алкоголем? Чи можна буде придбати оковиту безпосередньо на території “Млиноманії”?

На території фестивалю згідно регламенту вживати спиртне заборонено. Ми підніматимемо питання, щоб працівники міліції реагували на вживання алкоголю млиноманами, щоб люди не вешталися з пляшками фестивалем. Зрозуміло, що є аудиторія, яка вживала, вживає та вживатиме далі. Ми не зможемо на це вплинути, але розраховуємо на порядність людей, на їхню свідомість. 
 

ГУРТИ

Субота, 3 серпня:

1. Вячелав Моргунов (Вінниця)
2. Fusion Sky Jazz Band (Нова Каховка)
3. Крапка (Запоріжжя)
4. WashingTones (Київ)
5. Шум (Київ)
6. Штандари (Вінниця)
7. Фолькнери (Київ)

Неділя, 4 серпня:

1. Показові козацькі виступи (під музику Не.Бо.)
2. Pechera Folk Band (с. Печера)
3. Sincerely Yours (Київ)
4. Подих світла (Вінниця)
5. MilkIt (Вінниця)
6. Balagula Project (ех ДомЪплоТ) (Вінниця)
7. Очеретяний Кіт (Вінниця)

Головна сцена "Млиноманії" працюватиме 3 та 4 серпня з 17:30 до 23:00.   
 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

ДЕНЬ ПЕРШИЙ, 3 серпня 2013

9:00-20:00 Виставка-ярмарок виробів народних майстрів.

11:00-19:00 Майстер-класи: ткацтво, соломоплетіння, виготовлення м`якої іграшки, лозоплетіння, лялька-мотанка, витинанка, валяння сухе та мокре, батік, боді-арт, ліплення з глини, виготовлення прикрас, ковальство, співи, козацький бій, акторська майстерність, виготовленні сопілочок, гра на етнічних муз. інструментах, етно-макіяж, зачіски та ін.

З 11:00 – катання на підводах.

12:00-18:00 Дитячий майданчик: фольклор, пісні, колисанки, народні вироби своїми руками, дитячі хороводи, ігри на етноінструментах, танці; козацькі змагання для хлопчиків; народні дитячі розваги: ігри, казки, катання на возі, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок, виробів із тіста.

11:00-18:00 Мистецький простір – виставка картин (біля фольк-сцени). Фотоконкурс «Радій життю» або «Посмішки Млиноманії»;

11:00-17:00 Спортивний майданчик. Спорт для всіх – спортивні конкурси та змагання: перетягування канату, штовхання довбні, арм-реслінг. Турклуб «Біжняжка» - волейбол.

З 12:00 Млиноманська Чайна (десь біля фольк-сцени).

12:00 Початок роботи майданчика стрільби з лука.

14:00-17:00 – початок роботи Екологічного майданчика, виготовлення еко-плакатів, конкурс на кращий екоплакат (біля Чайної).

14:00-16:00 Велика оглядова екскурсія мальовничими стежками до історичних пам`яток Печери та Сокільця (пороги, парк та маєток Потоцьких, Костел, Музей, <джерело, до групи можуть приєднатись нові учасники>, Церква та скеля, Сокілецький Млин, Бунгало), збір біля адмін. намету.

17:00 - показові реконструкторські бої.

17:30-23:00 Головна сцена. Виступи запрошених гуртів.

23:00-01:00 Кінопокази – на фольк-сцені, вечірня ватра.


ДЕНЬ ДРУГИЙ, 4 серпня 2013

8:00-9:00 ранкова фізкультура млиноманів + екоакція "звільни Млиноманію від сміття.)"

9:00-20:00 Виставка-ярмарок виробів народних майстрів.

10:00-19:00 Козацька та лицарська галявина: стрільби з лука, метання ножів, ТИР, палки з глиною, рогатки, трубки, дротики, списи та інш. козацький реманент; майстер-класи із шаблею, булавою, ціпом, нагайкою.

11:00-19:00 Майстер-класи: ткацтво, соломоплетіння, виготовлення м`якої іграшки, лозоплетіння, лялька-мотанка, витинанка, валяння сухе та мокре, батік, боді-арт, ліплення з глини, виготовлення прикрас, ковальство, співи, козацький бій, акторська майстерність, виготовленні сопілочок, гра на етнічних муз. інструментах, етно-макіяж, зачіски та ін..

10:00-15:00 – Екологічний майданчик, виготовлення еко-плакатів (біля фольк-сцени). Урочисте встановлення плакатів на терторії фестивалю.

З 10:00 – катання на підводах.

12:00-18:00 Дитячий майданчик: фольклор, пісні, колисанки, народні вироби своїми руками, дитячі хороводи, ігри на етноінструментах, танці; козацькі змагання для хлопчиків; народні дитячі розваги: ігри, казки, катання на возі, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок, виробів із тіста.

12:00-15:00 !якщо збереться група! Велика оглядова екскурсія мальовничими стежками до історичних пам`яток Печери та Сокільця (пороги, парк та маєток Потоцьких, Костел, Музей, Церква та скеля, Сокілецький Млин, Бунгало). Запис та збір біля адмін. намету.

11:00-17:00 Спортивний майданчик. Спорт для всіх – спортивні конкурси та змагання. Перетягування канату, штовхання довбні, арм-реслінг. Турклуб «Біжняжка» - волейбол.

11:00-18:00 Кубок Млиноманії з Міні-футболу.

17:30-23:00 – Головна сцена, виступи музичних гуртів, феєричне вогняне шоу «Полум`я віків» та урочисте завершення фестивалю.

Вечірня ватра

Vinbazar
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
9 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Не так давно в Виннице завершилась реконструкция проспекта Космонавтов, а жители города уже заметили, что некоторые участки уже начали проваливаться.Соответствующие фото разместили пользователи в социальной сети Фейсбук.
Общество
21 ноября в 11:41 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что в водоеме за пределами с. Метлинцы Гайсинского района ко льду примерзли два лебедя.Спасатели Государственной пожарно-спасательной части №10 с помощью спасательной лодки освободили птиц с ледовой ловушки.
Происшествия
Гололед на дорогах существенно влияет на безопасность дорожного движения и является дополнительным фактором, который может вызвать дорожно-транспортных происшествий и осложнения для движения по дорогам города и области.При гололедице водителям транспорта необходимо быть максимально внимательными и осторожными за рулем, неуклонно соблюдать скоростной режим, отказаться от рискованного маневрирования. Заранее планируйте маршруты поездок, а при возможности воо...
Общество
На устройство и обслуживание городской Новогодней елки, а также праздничного украшения в этом году выделят 1 464 184 гривен. Средства потратят на иллюминацию и другие расходы, связанные с обустройством праздника в городе. Об этом говорится в решении исполнительного комитета Винницкого городского совета. 1 199 235 гривен будут стоить работы по установке новогодней елки в Центральном парке, праздничное оформление площади Независимости, здания городского сове...
Общество
Недавно в Литинском районе Винницкой области задержали нарушителей, незаконно добыли двух косуль. Они заплатят штраф 64 тыс. гривен.Об этом сообщает Винницкое областное управление лесного и охотничьего хозяйства.Нарушителей поймали на горячем во время проведения рейда по охране государственного охотничьего фонда бригадой в составе представителей государственной лесной охраны ГП «Винницкий лесхоз» и общественных инспекторов. Произошло досадное происшествие...
Общество
Соответствующую петицию зарегистрировано в системе местных обращений. Автор публикации отмечает, что маршрутные такси неэффективные и некомфортные."Маршрутное такси (маршрутки) - это крайне неэффективный, некомфортный и неконтролируемый вид транспорта. Они не справляются с пассажиропотоком: заполнены сверх норм, интервалы большие, машины старые и дырявые, кому оседает плата за проезд (билеты не выдаются.) Запретить использование маршруток как вид обществен...
Происшествия
За три дня на улицах Винницы умерли двое мужчин. В обоих случаях, как уверяют в полиции, без признаков насильственной смерти. Утром 21 ноября тело человека винничане нашли на улице Замостянской у поминального кафе. На место прибыла карета скорой помощи и полиция. Констатировали смерть, труп направили на судмедэкспертизу, но внешне медики и правоохранители не увидели признаков того, что человека могли убить. Личность умершего идентифицировали. Ему 76 лет. Д...
Общество
Сегодня в Виннице состоялось возложение цветов и венков к Мемориалу Славы и памятному знаку «Небесной сотни и Героям АТО» на площади Европейской по случаю Дня Достоинства и Свободы. Возложение состоялось при участии руководства области и города, а также представителей структурных подразделений облгосадминистрации, общественных организаций области, участников ООС, военнослужащих, полицейских и священнослужителей. фото сайта: vn.presspoint.in.ua
Общество
Ремонтные работы на аварийном водоводе на углу улиц Немировское шоссе и М. Шимко в Виннице продолжались всю ночь. Об этом сообщили в пресс-службе КП «Винницаоблводоканал». Ремонтники меняют задвижку диаметром 600 мм.«... было проведено успешное переключение из водопровода 1200 мм на водопровод 500 мм. Поэтому в ближайшее время ожидайте восстановления водоснабжения в вашем доме », - говорится в сообщении предприятия. По состоянию на 08:00 утра 21 ноября раб...