Які сюрпризи очікують на фестивалі «Млиноманія 2013» у Вінниці?

Один з наймасштабніших та, мабуть, найулюбленіших фестивалів вінничан “Млиноманія” знову скликає всіх на берег Бугу. Традиційний для Вінниччини етно-рок фест загримить 3 та 4 серпня біля села Печера. Ми вирішили дізнатися всі деталі та особливості цьогорічної “Млиноманії 2013” із перших уст, тому поспілкувалися з  координатором свята Вадимом Кудіяровим.
 

Що цікаве очікує на млиноманів цього року?

На сьогоднішній день є дві сцени - це “Акустична сцена” та “Велика сцена” на якій виступатимуть фолк-рок колективи. В хедлайнером свята є відомий гурт “Очеретяний кіт”. Також млиноманів очікує ярмарка народних умільців, різноманітні майстер-класи з народних ремесел, спортивна програма, в рамках якої кожен охочих спробує свої сили в козацьких забавах, арм-спорт, футбол, волейбол. Також для всіх буде відкрите наметове містечко, організовуємо показ фільмів, екскурсії, різноманітні інтерактивні заходи для дозвілля наших гостей.

Кінопоказ - це щось нове для “Млиноманії”. Минулі роки цього не проводили. Розкажи, що показуватимуть та як все відбуватиметься?

Наші партнери тур-клуб “Бідняжки” запропонували влаштувати цього року кінопоказ. Вони запросили своїх друзів - фрі-фолк гурт “Фолькнери”. Учасники є  мандрівними музикантами, подорожують по країні та світі на велосипедах, збираючи автентичні пісні та знімаю про це все фільми. Тому на головній сцені з 23:00, відразу після концерту, покажуть одну із їх стрічок. Також заплановано показ документального фільму про одного з засновників та ідейних натхненників “Млиноманії” Володимира Губіна.

Скільки гуртів виступатиме на фесті?

На “Великій сцені” виступатимуть по сім гуртів кожного дня. На “Фольклорній сцені” близько 10 гуртів, по п’ять гуртів щоденно.  

Хто цьогоріч стане ведучим “Млиноманії 2013”? Зрештою, від цієї людини залежить настрій фестивалю.

На сьогоднішні день розглядається кілька кандидатур. Один із них - це лідер гурту «КукаТаБанда», відомий актор Михайло Кукуюк.

Вартість проживання?

Захід є соціальним, тому навіть з не великим бюджетом можна відпочити. В цьому році з кожного намету збиратиметься 20 гривень. Ці гроші є благодійним внеском на розвиток фестивалю. Розміщувати намети на території фестивалю дозволено лише в наметовому містечку.

Як ви вважаєте скільки людей відвідає “Млиноманію 2013”?

Фестиваль з кожним роком набирає обертів, з’являється щось нове, збільшується рівень.  Якщо в минулому році “Млиноманію” відвідало 3 000 людей, то цьогоріч, на мою думку, приїде близько 5 000 “млиноманів”.

Яка кількість правоохоронців слідкуватимуть за порядком на фестивалі?

Близько 50 міліціянтів спостерігатимуть за спокоєм.  

Яка ситуація з алкоголем? Чи можна буде придбати оковиту безпосередньо на території “Млиноманії”?

На території фестивалю згідно регламенту вживати спиртне заборонено. Ми підніматимемо питання, щоб працівники міліції реагували на вживання алкоголю млиноманами, щоб люди не вешталися з пляшками фестивалем. Зрозуміло, що є аудиторія, яка вживала, вживає та вживатиме далі. Ми не зможемо на це вплинути, але розраховуємо на порядність людей, на їхню свідомість. 
 

ГУРТИ

Субота, 3 серпня:

1. Вячелав Моргунов (Вінниця)
2. Fusion Sky Jazz Band (Нова Каховка)
3. Крапка (Запоріжжя)
4. WashingTones (Київ)
5. Шум (Київ)
6. Штандари (Вінниця)
7. Фолькнери (Київ)

 

Неділя, 4 серпня:

1. Показові козацькі виступи (під музику Не.Бо.)
2. Pechera Folk Band (с. Печера)
3. Sincerely Yours (Київ)
4. Подих світла (Вінниця)
5. MilkIt (Вінниця)
6. Balagula Project (ех ДомЪплоТ) (Вінниця)
7. Очеретяний Кіт (Вінниця)

Головна сцена "Млиноманії" працюватиме 3 та 4 серпня з 17:30 до 23:00.   
 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

ДЕНЬ ПЕРШИЙ, 3 серпня 2013

9:00-20:00 Виставка-ярмарок виробів народних майстрів.

11:00-19:00 Майстер-класи: ткацтво, соломоплетіння, виготовлення м`якої іграшки, лозоплетіння, лялька-мотанка, витинанка, валяння сухе та мокре, батік, боді-арт, ліплення з глини, виготовлення прикрас, ковальство, співи, козацький бій, акторська майстерність, виготовленні сопілочок, гра на етнічних муз. інструментах, етно-макіяж, зачіски та ін.

З 11:00 – катання на підводах.

12:00-18:00 Дитячий майданчик: фольклор, пісні, колисанки, народні вироби своїми руками, дитячі хороводи, ігри на етноінструментах, танці; козацькі змагання для хлопчиків; народні дитячі розваги: ігри, казки, катання на возі, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок, виробів із тіста.

11:00-18:00 Мистецький простір – виставка картин (біля фольк-сцени). Фотоконкурс «Радій життю» або «Посмішки Млиноманії»;

11:00-17:00 Спортивний майданчик. Спорт для всіх – спортивні конкурси та змагання: перетягування канату, штовхання довбні, арм-реслінг. Турклуб «Біжняжка» - волейбол.

З 12:00 Млиноманська Чайна (десь біля фольк-сцени).

12:00 Початок роботи майданчика стрільби з лука.

14:00-17:00 – початок роботи Екологічного майданчика, виготовлення еко-плакатів, конкурс на кращий екоплакат (біля Чайної).

14:00-16:00 Велика оглядова екскурсія мальовничими стежками до історичних пам`яток Печери та Сокільця (пороги, парк та маєток Потоцьких, Костел, Музей, <джерело, до групи можуть приєднатись нові учасники>, Церква та скеля, Сокілецький Млин, Бунгало), збір біля адмін. намету.

17:00 - показові реконструкторські бої.

17:30-23:00 Головна сцена. Виступи запрошених гуртів.

23:00-01:00 Кінопокази – на фольк-сцені, вечірня ватра.


ДЕНЬ ДРУГИЙ, 4 серпня 2013

8:00-9:00 ранкова фізкультура млиноманів + екоакція "звільни Млиноманію від сміття.)"

9:00-20:00 Виставка-ярмарок виробів народних майстрів.

10:00-19:00 Козацька та лицарська галявина: стрільби з лука, метання ножів, ТИР, палки з глиною, рогатки, трубки, дротики, списи та інш. козацький реманент; майстер-класи із шаблею, булавою, ціпом, нагайкою.

11:00-19:00 Майстер-класи: ткацтво, соломоплетіння, виготовлення м`якої іграшки, лозоплетіння, лялька-мотанка, витинанка, валяння сухе та мокре, батік, боді-арт, ліплення з глини, виготовлення прикрас, ковальство, співи, козацький бій, акторська майстерність, виготовленні сопілочок, гра на етнічних муз. інструментах, етно-макіяж, зачіски та ін..

10:00-15:00 – Екологічний майданчик, виготовлення еко-плакатів (біля фольк-сцени). Урочисте встановлення плакатів на терторії фестивалю.

З 10:00 – катання на підводах.

12:00-18:00 Дитячий майданчик: фольклор, пісні, колисанки, народні вироби своїми руками, дитячі хороводи, ігри на етноінструментах, танці; козацькі змагання для хлопчиків; народні дитячі розваги: ігри, казки, катання на возі, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок, виробів із тіста.

12:00-15:00 !якщо збереться група! Велика оглядова екскурсія мальовничими стежками до історичних пам`яток Печери та Сокільця (пороги, парк та маєток Потоцьких, Костел, Музей, Церква та скеля, Сокілецький Млин, Бунгало). Запис та збір біля адмін. намету.

11:00-17:00 Спортивний майданчик. Спорт для всіх – спортивні конкурси та змагання. Перетягування канату, штовхання довбні, арм-реслінг. Турклуб «Біжняжка» - волейбол.

11:00-18:00 Кубок Млиноманії з Міні-футболу.

17:30-23:00 – Головна сцена, виступи музичних гуртів, феєричне вогняне шоу «Полум`я віків» та урочисте завершення фестивалю.

Вечірня ватра

Vinbazar
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Криминал
Жителю Калиновки Винницкой области, который незаконно хранил наркотики в особо крупных размерах с целью их сбыта и совершил кражу соединенную с проникновением в жилище, по предварительному сговору группой лиц, вынесен приговор. Об этом сообщает УНН со ссылкой на пресс-службу прокуратуры Винницкой области. Калиновской местной прокуратурой Винницкой области осуществлялось процессуальное руководство и поддержание государственного обвинения в уголовном произво...
Культура
16 февраля в театре имени Садовского состоялся финал регионального конкурса "Красота страны - 2020". В нем приняли участие 9 красавиц в возрасте от 26 до 41 года. Корону получила 40-летняя Светлана Хныкина. Она будет представлять Винницкую на всеукраинском конкурсе красоты в Киеве.Об этом сообщают организаторы.Конкурсантки продемонстрировали 5 дефиле в образах от известных дизайнеров. Они выходили в платьях, меховых изделиях, купальниках и этно-нарядах.Меж...
Бизнес
Несколько дней назад на углу улицы Магистрацькой и улицы Петлюры демонтировали одноэтажное здание. Достаточно долгое время начиная с 2000 года здание было заброшено и закрыто, но со временем его состояние ухудшалось. Еще за долго до демонтажа мы успели сделать для истории фото снаружи и внутри дома.На момент фотофиксации дом уже готовили для демонтажа. Там отсутствовала часть кровли, не было дверей, а вокруг него начинали устанавливать забор. Это был двухк...
Криминал
Недавно в Могилев-Подольском горрайонном суде Винницкой области поставили точку в деле о развращении несовершеннолетней школьницы, которой еще не исполнилось 16-ти лет. На скамье подсудимых оказался местный житель, которые в сентябре две ночи подряд у себя дома раздевал и развращал девочку, которой, как он думал, уже исполнилось 16 лет. Именно с этого возраста ,согласно украинскому законодательству, секс по обоюдному согласию не считается преступлением. Ва...
Общество
Программа софинансирования успешно работает в Виннице более 10 лет. Благодаря ней в 2019 году продолжалось асфальтирование частного сектора. При долевом участии городского бюджета (70%) и местных жителей дорожники отремонтировали 20 улиц.  Как отмечают в мэрии Винницы, до начала сезона горожане собрали 1,5 млн грн на капитальный ремонт участков 20-ти улиц. Городские власти «добавили» 13,7 миллионов. «Работы стартовали в мае. Заасфальтированы проезд Привокз...
Происшествия
16 февраля в Казатинскую районной больницы с травмой головы и переломами руки госпитализирован житель Полтавской области. Мужчина получил травму в результате взрыва колеса грузовика, за рулем которой он находился. Несчастный случай произошел около полудня возле села Жежелев Казатинского района. Во время движения автоцистерны Volvo по автодороге М-21 взорвалось и загорелось колесо грузовика, в результате чего травмирован водитель госпитализирован в хирургич...
Криминал
В Виннице полицейские задержали молодого человека, которого подозревают в распространении наркотиков путем закладок. Об этом сообщает пресс-служба полиции Винницкой области. Во время патрулирования города инспекторы патрульной полиции на проспекте Юности заметили парня, который вел себя подозрительно. Во время поверхностного осмотра полицейские обнаружили у него наркотические вещества, похожие на амфетамин (18 свертков). По словам 19-летнего задержанного,...
Криминал
17 февраля около часа ночи в полицию поступило сообщение от женщины о том, что в Виннице в квартире на улице Стельмаха она обнаружила мертвым своего знакомого - хозяина этой квартиры. В течение нескольких часов оперативники уголовного розыска областного главка совместно с коллегами Вишенского отделения полиции в Тульчинском районе задержали подозреваемого в совершении этого преступления.Об этом сообщает отдел коммуникации ГУ Нацполиции в Винницкой области....
Культура
Інформація надана партнером  У Вінниці вже досить давно активно розвивається напрямок буккросінгу.  І буквально нещодавно з'явився ще один прекрасний представник буккросінгу - проект book_sharing_ua, який недавно почав працювати в "Квадраті" та у Креативному просторі "Артинов" , а найближчим часом розшириться по всьому місту. Його засновника звати Кирило Струков, він народився та проживав в столиці Литви - Вільнюсі. Але після першого приїзду в 2017р. у Він...