Які сюрпризи очікують на фестивалі «Млиноманія 2013» у Вінниці?

Один з наймасштабніших та, мабуть, найулюбленіших фестивалів вінничан “Млиноманія” знову скликає всіх на берег Бугу. Традиційний для Вінниччини етно-рок фест загримить 3 та 4 серпня біля села Печера. Ми вирішили дізнатися всі деталі та особливості цьогорічної “Млиноманії 2013” із перших уст, тому поспілкувалися з  координатором свята Вадимом Кудіяровим.
 

Що цікаве очікує на млиноманів цього року?

На сьогоднішній день є дві сцени - це “Акустична сцена” та “Велика сцена” на якій виступатимуть фолк-рок колективи. В хедлайнером свята є відомий гурт “Очеретяний кіт”. Також млиноманів очікує ярмарка народних умільців, різноманітні майстер-класи з народних ремесел, спортивна програма, в рамках якої кожен охочих спробує свої сили в козацьких забавах, арм-спорт, футбол, волейбол. Також для всіх буде відкрите наметове містечко, організовуємо показ фільмів, екскурсії, різноманітні інтерактивні заходи для дозвілля наших гостей.

Кінопоказ - це щось нове для “Млиноманії”. Минулі роки цього не проводили. Розкажи, що показуватимуть та як все відбуватиметься?

Наші партнери тур-клуб “Бідняжки” запропонували влаштувати цього року кінопоказ. Вони запросили своїх друзів - фрі-фолк гурт “Фолькнери”. Учасники є  мандрівними музикантами, подорожують по країні та світі на велосипедах, збираючи автентичні пісні та знімаю про це все фільми. Тому на головній сцені з 23:00, відразу після концерту, покажуть одну із їх стрічок. Також заплановано показ документального фільму про одного з засновників та ідейних натхненників “Млиноманії” Володимира Губіна.

Скільки гуртів виступатиме на фесті?

На “Великій сцені” виступатимуть по сім гуртів кожного дня. На “Фольклорній сцені” близько 10 гуртів, по п’ять гуртів щоденно.  

Хто цьогоріч стане ведучим “Млиноманії 2013”? Зрештою, від цієї людини залежить настрій фестивалю.

На сьогоднішні день розглядається кілька кандидатур. Один із них - це лідер гурту «КукаТаБанда», відомий актор Михайло Кукуюк.

Вартість проживання?

Захід є соціальним, тому навіть з не великим бюджетом можна відпочити. В цьому році з кожного намету збиратиметься 20 гривень. Ці гроші є благодійним внеском на розвиток фестивалю. Розміщувати намети на території фестивалю дозволено лише в наметовому містечку.

Як ви вважаєте скільки людей відвідає “Млиноманію 2013”?

Фестиваль з кожним роком набирає обертів, з’являється щось нове, збільшується рівень.  Якщо в минулому році “Млиноманію” відвідало 3 000 людей, то цьогоріч, на мою думку, приїде близько 5 000 “млиноманів”.

Яка кількість правоохоронців слідкуватимуть за порядком на фестивалі?

Близько 50 міліціянтів спостерігатимуть за спокоєм.  

Яка ситуація з алкоголем? Чи можна буде придбати оковиту безпосередньо на території “Млиноманії”?

На території фестивалю згідно регламенту вживати спиртне заборонено. Ми підніматимемо питання, щоб працівники міліції реагували на вживання алкоголю млиноманами, щоб люди не вешталися з пляшками фестивалем. Зрозуміло, що є аудиторія, яка вживала, вживає та вживатиме далі. Ми не зможемо на це вплинути, але розраховуємо на порядність людей, на їхню свідомість. 
 

ГУРТИ

Субота, 3 серпня:

1. Вячелав Моргунов (Вінниця)
2. Fusion Sky Jazz Band (Нова Каховка)
3. Крапка (Запоріжжя)
4. WashingTones (Київ)
5. Шум (Київ)
6. Штандари (Вінниця)
7. Фолькнери (Київ)

 

Неділя, 4 серпня:

1. Показові козацькі виступи (під музику Не.Бо.)
2. Pechera Folk Band (с. Печера)
3. Sincerely Yours (Київ)
4. Подих світла (Вінниця)
5. MilkIt (Вінниця)
6. Balagula Project (ех ДомЪплоТ) (Вінниця)
7. Очеретяний Кіт (Вінниця)

Головна сцена "Млиноманії" працюватиме 3 та 4 серпня з 17:30 до 23:00.   
 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

ДЕНЬ ПЕРШИЙ, 3 серпня 2013

9:00-20:00 Виставка-ярмарок виробів народних майстрів.

11:00-19:00 Майстер-класи: ткацтво, соломоплетіння, виготовлення м`якої іграшки, лозоплетіння, лялька-мотанка, витинанка, валяння сухе та мокре, батік, боді-арт, ліплення з глини, виготовлення прикрас, ковальство, співи, козацький бій, акторська майстерність, виготовленні сопілочок, гра на етнічних муз. інструментах, етно-макіяж, зачіски та ін.

З 11:00 – катання на підводах.

12:00-18:00 Дитячий майданчик: фольклор, пісні, колисанки, народні вироби своїми руками, дитячі хороводи, ігри на етноінструментах, танці; козацькі змагання для хлопчиків; народні дитячі розваги: ігри, казки, катання на возі, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок, виробів із тіста.

11:00-18:00 Мистецький простір – виставка картин (біля фольк-сцени). Фотоконкурс «Радій життю» або «Посмішки Млиноманії»;

11:00-17:00 Спортивний майданчик. Спорт для всіх – спортивні конкурси та змагання: перетягування канату, штовхання довбні, арм-реслінг. Турклуб «Біжняжка» - волейбол.

З 12:00 Млиноманська Чайна (десь біля фольк-сцени).

12:00 Початок роботи майданчика стрільби з лука.

14:00-17:00 – початок роботи Екологічного майданчика, виготовлення еко-плакатів, конкурс на кращий екоплакат (біля Чайної).

14:00-16:00 Велика оглядова екскурсія мальовничими стежками до історичних пам`яток Печери та Сокільця (пороги, парк та маєток Потоцьких, Костел, Музей, <джерело, до групи можуть приєднатись нові учасники>, Церква та скеля, Сокілецький Млин, Бунгало), збір біля адмін. намету.

17:00 - показові реконструкторські бої.

17:30-23:00 Головна сцена. Виступи запрошених гуртів.

23:00-01:00 Кінопокази – на фольк-сцені, вечірня ватра.


ДЕНЬ ДРУГИЙ, 4 серпня 2013

8:00-9:00 ранкова фізкультура млиноманів + екоакція "звільни Млиноманію від сміття.)"

9:00-20:00 Виставка-ярмарок виробів народних майстрів.

10:00-19:00 Козацька та лицарська галявина: стрільби з лука, метання ножів, ТИР, палки з глиною, рогатки, трубки, дротики, списи та інш. козацький реманент; майстер-класи із шаблею, булавою, ціпом, нагайкою.

11:00-19:00 Майстер-класи: ткацтво, соломоплетіння, виготовлення м`якої іграшки, лозоплетіння, лялька-мотанка, витинанка, валяння сухе та мокре, батік, боді-арт, ліплення з глини, виготовлення прикрас, ковальство, співи, козацький бій, акторська майстерність, виготовленні сопілочок, гра на етнічних муз. інструментах, етно-макіяж, зачіски та ін..

10:00-15:00 – Екологічний майданчик, виготовлення еко-плакатів (біля фольк-сцени). Урочисте встановлення плакатів на терторії фестивалю.

З 10:00 – катання на підводах.

12:00-18:00 Дитячий майданчик: фольклор, пісні, колисанки, народні вироби своїми руками, дитячі хороводи, ігри на етноінструментах, танці; козацькі змагання для хлопчиків; народні дитячі розваги: ігри, казки, катання на возі, вироблення дерев’яних іграшок, ляльок-мотанок, виробів із тіста.

12:00-15:00 !якщо збереться група! Велика оглядова екскурсія мальовничими стежками до історичних пам`яток Печери та Сокільця (пороги, парк та маєток Потоцьких, Костел, Музей, Церква та скеля, Сокілецький Млин, Бунгало). Запис та збір біля адмін. намету.

11:00-17:00 Спортивний майданчик. Спорт для всіх – спортивні конкурси та змагання. Перетягування канату, штовхання довбні, арм-реслінг. Турклуб «Біжняжка» - волейбол.

11:00-18:00 Кубок Млиноманії з Міні-футболу.

17:30-23:00 – Головна сцена, виступи музичних гуртів, феєричне вогняне шоу «Полум`я віків» та урочисте завершення фестивалю.

Вечірня ватра

Vinbazar
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
Как стало известно клубной пресс-службе, в структуру «Нивы» готовится войти мощный инвестор. Ситуацию несколько прояснил и.о. президента клуба Вадим Кудияров. - Мы не стоим на месте,  а пытаемся искать выходы из сложившейся ситуации. Благодаря содействию многолетнего почетного президента «Нивы» Василию Васильевичу Вовку мы нашли коммерческую структуру, которая занимается энергетикой (один из лидеров энергорынка Украины). Она заинтересована инвестировать в...
Происшествия
В Винницкой области полиция разыскивает без вести пропавшего Подгорного Михаила Ильича. Об этом сообщает пресс-служба полиции Винницкой области.Мужчина 21.11.1979 г.р., уроженец г. Тульчин, житель поселка Вапнярка Томашпольского района еще в июле ушел из дома и не вернулся.Приметы пропавшего: рост 160 см, сутулый, среднего телосложения, лицо овальное, волосы темные короткие.Полиция обращается ко всем неравнодушным гражданам, которые видели мужчину, знают о...
Общество
Со среды, 28 августа, по пятницу, 30 августа, в Виннице будет приостановлено движение транспорта по улице Л. Ратушной. Об этом сообщает пресс-служба Винницкого городского совета.Движение приостановят в связи с реконструкцией теплосети. Ограничения касаются участка в районе перекрестка с улицей Агафангела Крымского, напротив дома №77.
Общество
Прокуратура Винницкой области ищет разные способы «влияния» на Тростянецкий спиртзавод, где даже не пытаются решить проблему с загрязнением окружающей среды зловонными отходами. Среди них попытка арестовать имущество частной фирмы, расположенное на госпредприятии, и проверка законности действий арбитражного управляющего. Как отмечают в пресс-службе прокуратуры Винницкой области, продолжается процессуальное руководство в уголовном производстве по факту загр...
Происшествия
Пять лет лишения свободы с трехлетним испытательным сроком – таким стал приговор Винницкого горсуда 49-летнему мужчине, который в мае этого года зверски убил кошку, причем, на глазах у соседей. Суд учел положительные характеристики винничанина, в том числе по месту жительства.  Как сообщают в пресс-службе Винницкого горсуда, будучи подшофе, мужчина посчитал, что ему мешает кошка и выбросил ее в открытое окно с 5-го этажа. Затем он вышел во двор и, увидев,...
Общество
В центре Винницы развернулись праздничные локации - город отмечает День Независимости. В рамках фестиваля «Подольская пектораль» проходит выставка декоративно-прикладного искусства. Ведущие мастера города и области демонстрируют свои работы. У фонтана «Ракушка» - сосредоточены детские локации. Юношеские танцевальные и певческие коллективы радуют винничан своим талантом и умениями. В течение дня на большой сцене на площади Независимости будут выступать твор...
Происшествия
После инцидента злоумышленник закрылся в своей квартире и никого не впускал. Шокирующий инцидент произошел 23 августа около 20.00 вечера: местный житель после конфликта с соседями, бросил в толпу детей петарду, что привело к шокирующим последствиям. Об этом сообщает пресс-служба полиции в области. Отмечается, что 65-летний мужчина неоднократно конфликтовал с местными жителями из-за того, что парковал свой автомобиль на территории детской площадки. На замеч...
Происшествия
Недавно в Жмеринке, Винницкой области, мотоциклист столкнулся сразу с двумя автомобилями. Об этом сообщает полиция Винницкой области. Молодой лихач, управлявший мотоциклом «Zealsun ZS» на бешеной скорости влетел в микроавтобус «Volkswagen Transporter», который двигался впереди. От удара, железного коня выбросило на встречную полосу движения и там он получил повторное столкновение с автомобилем ВАЗ 217130. Мотоциклист получил многочисленные травмы головы и...
Общество
В центре Ладыжина Винницкой области 19 августа установили «памятный знак подвига трудового коллектива местных энергетиков». Он представляет собой 6-метровую часть ротора настоящей паровой турбины Ладыжинской ТЭС. Как отмечают на странице L’News в Facebook, приблизительный вес конструкции около 35 тонн. Держит фрагмент ротора на высоте 3 метров массивная металлическая конструкция. Автором идеи называют мэра Ладыжина Валерия Коломейцева. Еще 7 июня на сессии...