• Головна
  • На 4 державних місця у вінницькому медичному університеті претендували 1286 вступників
14:53, 2 серпня 2013 р.

На 4 державних місця у вінницькому медичному університеті претендували 1286 вступників

31 липня закінчилася вступна кампанія до Вінницьких вишів.

Приймальна комісія медичного університету прийняла 10 тисяч 320 заяв. Найбільш популярними є такі спеціальності як лікувальна справа та педіатрія. Найменше популярною є стоматологія. На 4 державних місця у вінницькому медичному університеті претендували 1286 вступників.

Щодо Вінницького національного технічного університету. Другий рік поспіль лідери тут за кількістю поданих заявок - Інститут інформаційної техніки та комп'ютерної інженерії та Інститут менеджменту. Найменше абітурієнтів зацікавили спеціальності – зварювання та радіо-електричні апарати. Вінницький національний аграрний університет прийняв цього року 5 тисяч 60 заяв. Це найкращий результат з 2010 року. Найбільш популярні інженерні спеціальності, облік та аудит, фінанси та кредит.

Станом на 31 липня, до Вінницького державного педагогічного університету було подано 8 тисяч 390 заяв. Найбільш популярні - Інститут математики, фізики і технологічної освіти та Інститут історії, етнології і права. Найменше зацікавилися спеціальностями – технологічна освіта та фізичне виховання.

До Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету подали 6 тисяч 146 заяв. Найбільш популярними спеціальностями є економіка підприємства, менеджмент, облік і аудит.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...