• Головна
  • Списки нових студентів: перша хвиля зарахувань до Вінницьких вузів
16:19, 2 серпня 2013 р.

Списки нових студентів: перша хвиля зарахувань до Вінницьких вузів

Вінницькі університети вже почали публікувати у себе на сайтах списки зарахованих у студенти. Шукайте тут власне ім’я чи імена своїх друзів, родичів та знайомих.

Студенти, яких рекомендовано до навчання мають на протязі чотирьох днів подати в приймальні комісії оригінали документів. Ввечері четвертого серпня списки скорегують – з них заберуть прізвища абітурієнтів які не принесли оригінали документів. Так закінчиться «перша хвиля» зарахувань.  Друга «хвиля» проходитиме з 12:00 п’ятого серпня за такою ж схемою. Абітурієнти які рекомендовані до зарахування повинні будуть подати документи до 8 серпня. І третя хвиля – почнеться в 12:00 8 серпня. Абітурієнти подаватимуть оригінали документів до 10 серпня. Остаточні списки вивішають з 11 серпня. А зарахування на контрактну форму триватиме до 25 серпня.

З списками можна ознайомитись на стендах приймальних комісій університетів. Як повідомляється у Міносвіті списки також повинні дублюватись на офіційних веб-сторінках вишів. Задля зручності студентів, які вступають у вінницькі виші, пропонуємо допомогу – списки студентів зарахованих на навчання можна знайти тут:

Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського

Вінницький національний медичний університет ім.  М.І.Пирогова

Вінницький національний технічний університет

Вінницький національний аграрний університет

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...