• Главная
  • Продукцію Roshen забороняють через політичну діяльність Порошенка
10:33, 5 августа 2013 г.

Продукцію Roshen забороняють через політичну діяльність Порошенка

Заборона на ввіз продукції Roshen в Росію та Білорусь а також проведення експертиз з контролю якості продукції в Казахстані, Молдові та Таджикистані пов’язана з політичною діяльністю Порошенка. Так вважає директор Українського інституту аналізу та менеджементу політики Руслан Бортник.

- Протягом останнього року Порошенко критикує вступ України до Митного союзу, - зазначає директор Українського інституту аналізу та менеджементу політики Руслан Бортник. – Крім того Порошенко заявляв, що вступ до Митного союзу не відповідатиме національним інтересам України. А в минулому році Порошенко також прийняв участь у мовному скандалі, протягом якого на фабриках Roshen не випускали продукцію з російськими етикетками. Крім того Порошенко втратив підтримку своїх покровителів з Партії регіонів та Росії, висунувши себе в якості кандидата в мери Києва.

На думку експерта, Росія може заборонити не тільки українську продукцію Roshen, а також і продукцію Липецької кондитерської фабрики. Яка також входить до корпорації Roshen.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...