Новини компаній
12:56, 1 травня

NFT-коти на стражі України

Новини компаній

NFT-всесвіт допомагає захищати Україну від вторгнення Російської армії. Фахівці у цій сфері створили колекцію із 10000 котів, яку назвали UACatsDivision. Кожен із котів унікальний і має свої відмінні риси. Вони продаються на аукціоні всім охочим, а виручені гроші спрямовуються на допомогу Збройним Силам України. При створенні колекції та поширенні інформації про неї активну участь взяв медіа-проект Incrypted – тут можна докладніше дізнатися про колекцію та інші актуальні новини у світі NFT.

Унікальний кіт Зеленського – важлива частина колекції

Серед усіх 10 тисяч котів на особливу увагу заслуговує лот під номером 1 – це кіт, який асоціюється з Президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським. Кіт має дві відмінні риси, що нагадують політика:

1.Погляд: твердий, уважний, рішучий. Це погляд справжнього героя, який стоїть на варті своєї країни та поєднує у собі дві сильні емоції: любов до Батьківщини та ненависть до ворога.

2.Світшот: Thepresidenthoodie. Це світшот чорного кольору із невеликим зображенням Герба України. Саме у такій формі часто з'являється Володимир Зеленський на публіці.

Особливість лоту полягає в тому, що, окрім самого NFT кота, власник отримає й роздруковане зображення, підписане особисто Президентом України. Відео моменту підписання можна побачити за посиланням 

Детальніше про цифри

Усі основні події, пов'язані з колекцією UACatsDivision, підтримуються новинами криптовалют. На сьогоднішній день із 10 000 котів продано понад 3000. Це дозволило зібрати більше 11 мільйонів гривень. На гроші, отримані від продажу всієї колекції, планується закупити 4 сучасні морські безпілотники, що дозволить суттєво погіршити становище армії агресора на морі.

NFT-коти на стражі України, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...