• Главная
  • Перевибори у Вінниці можуть відбутися напередодні Нового року
11:44, 13 августа 2013 г.

Перевибори у Вінниці можуть відбутися напередодні Нового року

За словами АМагери, для проведення перевиборів потрібно прийняти спеціальний закон – і якщо в першій частині вересня депутати його ухвалять, то провести перевибори в проблемних округах до Вільнюського саміту «цілком можливо».

Однак, за словами Магери, при цьому є два чинники: політичний – чи зможуть домовитися фракції щодо закону про вибори, і фінансовий – оскільки «в бюджеті на сьогодні ні копійки не залишилося на проведення будь-яких парламентських виборів».

«Чому говорять про грудень дуже часто – в першу чергу мова йде про бюджетний фактор. Дійсно, можливо, в кінці року з’являться кошти. Буває така ситуація, коли наприкінці року нерозподіленими залишаються деякі засоби і їх можна в терміновому випадку використовувати на якісь суспільні потреби, в тому числі на вибори», – пояснив Магера.

Разом з тим заступник голови ЦВК погодився, що і 22 грудня, і 29 грудня є для виборів «не найкращою» датою.

«Це напередодні свят, починаються канікули, період відпусток… Щоб ми не зіткнулися з ситуацією, коли нікому працювати у виборчих комісіях. Очевидно, тут треба все ж прорахувати парламентським силам всі ці моменти, щоб вийти на якісь оптимальні терміни», – підсумував представник ЦВК.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...