• Головна
  • У Вінниці 25 школа стане початковою. Сюди перейдуть діти першої та 10 шкіл
14:45, 15 серпня 2013 р.

У Вінниці 25 школа стане початковою. Сюди перейдуть діти першої та 10 шкіл

За кілька тижнів до початку нового навчального року мерія вирішила «перекроїти» шкільну освіту міста. Уже з першого вересня цього року Вінницю чекає реорганізація трьох шкіл.

25 школа (Келецька, 28) перетворюється в спеціалізовану початкову з поглибленим вивченням іноземних мов. Сюди перейдуть на навчання учні початкових класів з школи гімназії №1 (Маліновського, 7) та загальноосвітньої школи №10 (Стахурського, 22).

Натомість старші класи з 25 школи, разом з своїми викладачами перейдуть в 10 школу.

Про це повідомив сьогодні, 15 серпня, під час прес-конференції, директор департаменту освіти міської ради Володимир Буняк. За його словами, сьогодні ж це рішення має розглянути виконавчий комітет міськради, а згодом, 23 серпня, і сесія міськради.

- Це рішення виважене і дасть нам можливість вирішити кілька проблем, - каже заступник міського голови Валентина Балицька. – По-перше, в такий спосіб близько тисячі дітей, які раніше ходили на другу зміну (всього в другу зміну навчалось 6,9 тисяч дітей), зможуть навчатися в першу, яка є значно комфортнішою для них. По-друге, діти зможуть навчатися в своїй віковій групі. І нарешті, що також дуже важливо, за рахунок того, що звільняється приміщення 19 дитсадочка, яке перша школа частково використовувала для занять початкових класів, ми отримаємо новий дитсадок в центрі міста, де, до речі, найбільша проблема з дитсадками, приблизно на 300 місць.

Як кажуть в мерії, саме ці школи були вибрані для реорганізації, зважаючи на їх завантаженість. Так, при плановій потужності першої школи в 1100 дітей, в ній навчалося – 1800, натомість в десятій школі при потужності 1568 учнів навчалося 623 дитини, а в 25-й при можливості прийняти 1176 дітей – навчалося 476.

Також, за словами, Володимира Буняка, зважаючи на позицію міністра освіти і наявність ще близько шести тисяч дітей, які з першого вересня продовжать навчатися в другу зміну, не виключено, що в наступні роки під реорганізацію потраплять ще кілька шкіл. Які саме він поки що не називає, зазначаючи, що для цього потрібно буде проаналізувати укомплектованість шкіл з початком нового навчального року.

Тим часом, на сьогоднішній день самими завантаженими залишаються 6,18 та 23 школи, а найменш – 15,21 та 14.

Новим директором 25 школи назначається Нечипорук Олена Миколаївна – колишній заступник директора з виховної роботи школи №1, а директор 25 школи Валерій Дяк переходить на викладацьку роботу. Останній, поки що від коментарів утримався.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...