• Главная
  • Батьки та учні 25-ї та 1-ї шкіл пікетували вінницьку мерію з вимогами зупинити реорганізацію
14:55, 19 августа 2013 г.

Батьки та учні 25-ї та 1-ї шкіл пікетували вінницьку мерію з вимогами зупинити реорганізацію

Більше сотні батьків та учнів 25 та першої школи прийшли сьогодні, 19 серпня, під стіни міської ради.

Плакатами «Залишіть школу дітям», «Ми хочемо вчитися в рідній школі», «Ми любимо свою школу», «Зміни мають бути на краще, а не навпаки» та іншими присутні хотіли показати, що вони виступають категорично проти реорганізації їх шкіл.

Люди переконують -  якщо міська рада, не піде їм назустріч – першого вересня вони приведуть своїх дітей вчитися не в школи, а в міськвиконком.

- Це незаконне переміщення дітей, нашої думки про яке нас ніхто не запитав, і тільки через це цей процес є незаконним, - каже батько учениці першої школи Віталій Лукіянчук. - В п’ятницю нам принесли папірці про те, що ми згодні на переведення дітей. Жодного іншого попередження не було. Всі батьки з певних причин обирали певну школу для своїх дітей. Це рівень освіти, близькість до будинку, тощо. Ми три роки провчилися в першій школі, вкладали величезні гроші в її розвиток, а тепер що?

- Чиновники думали, якщо все зроблять так швидко – ми все стерпимо, бо не захочемо псувати свято першого вересня своїм дітям, але цього не буде, - каже інша мама Наталія Сентемон. Ми в ті школи куди нас примусово відправляють – не підемо. Ми будемо стояти тут і тут будемо «вчитися».

Після годинного пікету, до батьків та учнів вийшли міський голова, заступники та директор департаменту освіти. Проте після ще більше годинних переговорів, ні батьки ні міськвиконкомів ці своїх думок не змінили.

Батьки домовилися, що акція протесту продовжиться сьогодні о 18.30, в дворі першої школи, де батьки мають розробити план своїх подальших дій.

1155429

 

1155430

 

1155431

 

1155432

 

1155435

 

1155434

 

1155436

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...