• Главная
  • Вінничани висловилися проти спиртного на набережній Рошен
15:27, 30 августа 2013 г.

Вінничани висловилися проти спиртного на набережній Рошен

Учора, 29 серпня, 97 з 100 учасників громадських слухань підтримали ініціативу мерії, щодо обмеження продажу алкоголю, слабоалкогольних напоїв та пива в межах 250 метрів від набережної Рошен.

Якщо таке рішення прийме і виконком міської ради, то за словами начальника відділу молоді та туризму, депутат Вінницької міської ради Руслана Анфілова, у визначених межах доведеться закритись більшості "генделиків", що торгують живим пивом та слабоалкоголкою, не маючи на це спеціальних дозволів. Також це означає, що на цій території не можна буде продавати і алкоголь у пляшках.

- Суть ініціативи - заборонити продаж алкоголки поза межами облаштованих закладів обслуговування: ресторанів, кав'ярень та кафешок, - каже Руслан Анфілов. – Справа в тому, що коли кілька місяців тому, на виконкому ми піднімали питання розвитку туризму на набережній Рошен, то стало зрозуміло, що ця територія потребує додаткового озеленення, появи нових об’єктів благоустрою, інформаційно-туристичного пункту з графіком роботи фонтану, тощо. Водночас, однією з проблем є те, що на підїзді до набережної стихійно «розрослися» нецивілізовані точки продажу спиртного. Зараз мова йде не про заборону продажу, а про його обмеження в неустановлених місцях. Тобто, якщо в підприємця є документи на роботу ресторану чи кафе1, і є спеціально відведене місце, туалети, тощо, то такі підприємці зможуть здійснювати таку торгівлю, якщо ж цього немає – вони просто не зможуть здійснювати продаж таких напоїв.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...