• Головна
  • Онлайн кредит за 5 хвилин чи реально взяти кошти таким чином
Новини компаній
10:43, 8 лютого

Онлайн кредит за 5 хвилин чи реально взяти кошти таким чином

Новини компаній
Онлайн кредит за 5 хвилин чи реально взяти кошти таким чином, фото-1

Активний розвиток інтернет-послуг призвів до того, що сьогодні користувачам доступний величезний перелік послуг через інтернет: придбання товарів, оформлення страхових полісів, консультування з різних питань, безліч фінансових операцій. Завдяки таким можливостям кожен бажаючий може швидко оформити кредит, використовуючи власний телефон. Цікавим фактом стає те, що для того, щоб отримати бажану суму грошей не потрібно надавати ніяких довідок з банківських установ або місця роботи, достатньо лише паспорта, ідентифікаційного коду, наявності працюючої банківської карти, оформленої на ім'я позичальника.

Використання онлайн кредитування дозволяє людям значно швидше вирішувати власні фінансові проблеми, не розповсюджуватися про причини такої необхідності та залишати цю інформацію конфіденційною.

Кредит онлайн – переваги, особливості, про що варто знати

Онлайн-кредитування стало розповсюдженим завдяки високій швидкості оформлення, простоті та легкості. Загалом процедура рідко займає більше півгодини і людина може надати всі необхідні документи через ID банкінг. У якості документів, які будуть потрібні для оформлення позики позичальнику треба буде надати дані власного паспорту, ідентифікаційного коду, мобільний телефон та власний номер банківської карти, на яку буде зарахована сума кредиту.

Важливо розуміти, що дізнатися про всі умови кредитування можна виключно прийшовши за офіційним посиланням на сайті фінансової установи, де Ви вирішили брати кредит. Наприклад, якщо казати про лідерів галузі, то компанія Авокредит, як один з профі у видачі мікрокредитів та стандартних кредитів для позичальників в розмірі до 10 000 грн, гарантує клієнтам наступні умови:

  • Знижена процентна ставка на день 2.2%, стандартна — 2.5%, проте все залежить від умов кредитування (детальна інформація розміщена на офіційному сайті компанії).
  • Вік позичальників від 18 років.
  • Розгляд заявки протягом 5 хвилин.
  • Строк надання кредиту 42 дні.

Виходить, що будь хто може оформити позику протягом всього лише декілька хвилин, при цьому не виконуючи ніяких складних маніпуляцій. Від подачі заявки до зарахування коштів на банківську карту в середньому проходить до 10 хвилин. Відвідавши офіційний сайт Avocredit можна ознайомитися з детальною інформацією стосовно термінів виплати кредиту, особливостей надання позик. Ви також можете почитати про варіанти виплати суми боргу у випадку, якщо Ви не встигли сплатити кредит вчасно. Поставити будь-які питання та проконсультуватися з фахівцями можна онлайн, використовуючи запропоновану форму або телефонний номер для зв'язку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...