• Головна
  • Часті помилки під час SEO-просування
Новини компаній
10:30, 5 квітня

Часті помилки під час SEO-просування

Новини компаній

У реаліях сьогодення інтернет став "рятувальним кругом" для малого та середнього бізнесу. Особливо, якщо йдеться про сферу послуг. Адже на відміну від продажів, такі компанії, буквально, прив'язані до однієї локації. Тому розкрутка сайтів у Вінниці вважається найкращою інвестицією в рекламу. Особливо, якщо нею займаються фахівці, обізнані в нюансах і тонкощах SEO - оптимізації під вимоги пошукових систем.

Часті помилки під час SEO-просування, фото-1

Проте, "розкрутитися" до топів пошукової видачі можна і без залучення експертів зі сторони. Але потрібно готуватися до того, що досягти бажаного результату швидко не вийде. Особливо, якщо ви чуєте про термін "СЕО просування" вперше. Благо, на просторах інтернету є десятки, а то й сотні навчальних матеріалів, орієнтуючись на які ви зможете претендувати на виведення сайту в топи видачі в пошукових системах.

Ми ж постараємося пояснити, чому SEO просування сайту краще довірити професіоналам. А якщо ви і далі стоїте на своєму - допоможемо уникнути помилок, яких припускається буквально кожен СЕО-фахівець-початківець.

Яких помилок часто припускаються під час СЕО просування

Першою і, мабуть, найпоширенішою помилкою, притаманною не тільки "новачкам", а й цілком собі досвідченим оптимізаторам, є неправильне визначення цілей. Відсутність чітко сформульованого завдання не дасть змоги оцінити, чи окупаються вкладення в СЕО просування.

У більшості випадків, звертаючись за пошуковим просуванням до професіоналів, замовник формулює свідомо неякісні цілі. Наприклад - постійна присутність у ТОП-1, піднесення над конкурентами, розкрутка за високочастотними запитами.

Тому в процесі формування комерційної пропозиції, професіонали намагаються максимально конкретизувати їх, вказуючи тимчасові рамки, відсоткове співвідношення, поліпшення візуалу тощо.

Ще однією поширеною помилкою є ігнорування важливості контенту. Причому йдеться не тільки про унікальність або орфографічні помилки - неякісні теги сторінок, відсутність ієрархії заголовків, дублювання інформації, а також "недозаповненість" сайту відбиваються на позиціях ресурсу в результатах пошукової видачі.

Не менш "критичною" проблемою є погана структура самого сайту. Архітектура з відсутньою логікою відлякує не тільки потенційних клієнтів, а й роботів пошукових систем, а отже - знижує шанси на вихід у топи видачі не окремих сторінок, а всього ресурсу.

Остання за рахунком, але не за значимістю помилка - ігнорування адаптації під екрани мобільних пристроїв. Адже сьогодні, 8 з 10 покупок в e-commerce припадає саме на "мобільну" аудиторію. Та й самі пошуковики, не побачивши мобільної версії, або виявивши погано адаптований ресурс, песимізують сайт загалом, що закриває шлях до досягнення позицій у топах видачі.

Професійна розкрутка сайтів у Вінниці

Усе, що описано вище - лише частина помилок, які не тільки знизять, а й зведуть шанси на потрапляння в топи видачі в пошукових системах до нуля. Водночас важливо пам'ятати, що пошукові системи не стоять на місці. Активний розвиток AI сприяв впровадженню додаткових інструментів для виявлення сайтів, що порушують актуальні "норми" і "стандарти", через що те, що було ефективним ще пів року тому, сьогодні може працювати на шкоду.

Відстежувати поточні зміни в політиці пошукових систем - одне із завдань СЕО-фахівців. Тому, довіряючи просування професіоналам, ви виграєте за рахунок того, що результатом їхньої роботи стане ресурс, який відповідає актуальним стандартам - одна з основних умов потрапляння в топи видачі пошукових систем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...