• Главная
  • У Вінниці зупинились 90 байкерів з Польщі. Кажуть: тут смачно годують але на дорогах трясе
12:17, 5 сентября 2013 г.

У Вінниці зупинились 90 байкерів з Польщі. Кажуть: тут смачно годують але на дорогах трясе

Зазвичай міжнародний байкерський мотопробіг починається з Польші, потім байкери проїжджають через Україну і їдуть у Росію в Катинь. Цього року традиційний їх маршрут змінився – через Україну понад 90 байкерів вже повертаються додому.

- Через Вінницю вони їдуть аби традиційно покласти квіти до дошки Юзефа Пілсудського, - каже начальник відділу молоді і туризму міськради Руслан Анфілов. – Після цього завітають до пам’ятника Папі Павлу ІІ і поїдуть далі за маршрутом.

Коли байкери зупинились на Соборній перед міськвиконкомом, усі перехожі зупинялись і фотографували і поляків, і їх байки. Чоловіки охоче позували та навіть садили дітей на свої мотоцикли. 

Єдиний з них, Ігор1 – їхав позаду колони на машині. Розповідає, що везе подарунки, прапори, мегафон і деякі речі для ремонту байків.

- Траса у вас не дуже гарна, весь час підстрибуєш2. Але як не дивно аварій було не багато, всього вісім за всю дорогу. Ми тут згадуємо наших земляків, що воювали на цих землях, це наш обов’язок – подякувати загиблим. Я сам їду вперше, мені дуже подобається.

В когорті байкерів була і подружня пара: Костянтин і Людмила Ляшкевичі. Чоловік каже, що вже 45 років їздить за кермом мотоцикла, з них 25 - по турам. Але такий довготривалий – перший. 

- Ми виїхали 22 серпня з Варшави, потім відвідали Литву, Білорусь, Росію, Україну потім їдемо до Польщі, Австрії і назад, - каже Костянтин Ляшкевич. - Сьогодні у нас більше 90 мотоциклістів. Була неприємна пригода в Москві, нашу дівчину вдарила машина1. Вона була змушена залишитись там, лікувати зламану ногу. А от їдемо Україною - жодних проблем. Годують у вас гарно. Ночуємо у полі чи десь під кущем.4 Але в цьому і сенс такої подорожі. 

Дружина Костянтина також вперше взяла участь у такій тривалій мандрівці.

- Не страшно зовсім – дуже цікаво, це велика пригода, яка надовго запам’ятається, - каже Людмила.

Після невеликої церемонії покладання квітів байкери продовжили дорогу.    

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...