
11:08, 9 вересня 2013 р.
Десантник побив пляшку на голові Дениса і порізав нею його друга в ресторані під Вінницею
Шукати винних у бійці в ресторані „Нільс” під Вінницею правоохоронці не будуть. Учасники кривавого застілля, щоб не розбиратися потім через суд, уклали мирову в сільраді. Але про те, що працівники ресторану не допомогли викликати швидку і були проти дзвінка на “102”, батьки поранених хлопців забувати не хочуть.
Двоє дівчат сиділи за одним столиком із хлопцями та тим, хто їх порізав пивною пляшкою. Вони і батьки розповіли редакції, що працівники ресторану „Нільс” під Вінницею відмовилися викликати міліцію, дали втекти буйному клієнту і швидко прибрали сліди крові.
“П'яний розбитою пляшкою порізав двох хлопців. Персонал ресторану просто спостерігав. Не викликав ні швидкої, ні міліції. Потім заклад швиденько закрили”. Кілька таких повідомлень отримала RIA і знайшла учасників нічної різанини, що сталась у Щітках у ніч з неділі на понеділок, 19 серпня. Виявилося, що правоохоронці задокументували її як бійку під рестораном, а не всередині закладу, а потерпілі заявляти на винуватця відмовилися.
У секторі зв'язків з громадськістю обласної міліції сказали, що інформація про травмування одного юнака в Щітках надійшла з лікарні швидкої допомоги. Там пацієнта опитали, а провадження не відкрили, бо він сказав, що претензій ні до кого не має. Другого порізаного зі Щіток швидка завезла в дитячу обласну лікарню. Його мама Ольга Лавренова пояснила: Денису без кількох днів 18.
- Їх було четверо: двоє хлопців, сестричка Жені - Іра, та ще одна дівчинка зі Щіток. Всі діти “домашні”, - каже мама неповнолітнього Дениса. - Якщо пішли у вихідний поїсти піци, то тут нічого поганого немає.
А різанина була після 23.00. Як розповіла Ірина, яка була з подругою, Денисом Лавреновим і Євгеном Івченком у “Нільсі”, їхня компанія сиділа за столиком біля бару. Коли підсів незнайомець із пивом, ніхто перечити не став. Бо надто вже п'яним, кажуть, він був.
- Він просидів мовчки хвилин 15 хвилин і зненацька, коли ми спілкувалися між собою, зірвався з місця. Розбив пляшку з-під пива об голову Дениса. Залишком пляшки порізав Жені голову і груди, - каже Ірина. - Це сталося за три-чотири секунди. Денис встиг підвестися, затримати того чоловіка і передати охоронцю. Але охоронець вивів його й відпустив зі словами "Біжи, бо міліція приїде!".
Охоронець ресторану “Нільс”, колишній міліціонер Віктор Кухар, каже, що “затримували” буйного молодика хлопці інакше.
- Я стояв поруч, і все це було на моїх очах. Відреагувати просто не встиг. Все сталося миттєво: бах-бах - і все. Без будь-якої суперечки. А потім потерпілі кинулися бити того хлопця. Я їх розбороняв. Справді, вивів його з ресторану. Не від міліції відпустив, а від тих поранених хлопців. Вони могли його просто забити.

- Все це сталося миттєво: бах-бах, без будь-якої суперечки. Потім поранені кинулися бити того хлопця. Я їх розбороняв, - каже охоронник “Нільса” Віктор Кухар (52)
Далі, як каже охоронець, він повернувся в ресторан, щоб надати допомогу пораненим. Знайшли нашатир для Євгена, який непритомнів. Шукали серветки, щоб зупинити кров. Дівчата викликали швидку, а він дзвонив власникам.
- Для чого міліцію було викликати, якщо швидка її все одно поінформує? І до кого було викликати? Той хлопець додому пішов, а поранених забрали в лікарню, - каже охоронець. - Я потім до ранку чекав, що приїдуть з міліції нас опитувати. Залишив ще одну дівчину в якості свідка. Ми що, мали весь цей час не прибирати кров? Звісно, помили. А міліція так і не приїхала.
Опергрупи не було, бо поранені відмовилися писати заяви. Мама молодшого пояснила: хлопці налякалися. Денису наклали вісім швів на голові після удару пляшкою і гіпс на руку (він нібито так доганяв буйного втікача, що руку зламав) і відпустили додому. А Євгена госпіталізували. Зараз від того, як загоїться поріз на грудях, залежить, чи буде нормально працювати рука.
Чому ж батьки не добивалися пізніше розслідування бійки, якщо травми такі серйозні? Ольга Лавренова розповіла, що вони самі знайшли винного хлопця. Розмовляли з його матір'ю і пожаліли її.
- Мама просила заяви не писати, і ми пішли на поступки, - розказує Ольга Лавренова. - Вона з Хижинців. Сину 24 роки. Чула, що він служив у ВДВ і має звичку бити пляшки на голові. Видно, не тільки на своїй... Вони дали нам розписку з паспортами в сільраді. За два місяці відшкодують по 1,5 і 1,2 тисячі гривень - витрати на лікування. Але ми вже зараз витратили більше...

Рани, які Євген Івченко (19) отримав від пляшки, що була в руках десантника, зафіксували на мобільний телефон його друзі

Рестораторка каже про шантаж і погано вихованих дітей
Власниця “Нільса” думає, що репутацію її закладу псують навмисно - щоб викликати бажання відкупитися.
- Я ж не заперечую, що в нас це було, і нічого не приховую, - говорить рестораторка Олена Букрєєва. - До мене мама теж приходила. Але не питала, як таке із сином сталося, а одразу стала дорікати, що ми комусь якусь страву колись не додали на бенкеті... Це у неї до мене, як до хазяйки, заздрість якась. Хлопці ж між собою побилися. Я тут при чому? Вона, як мати, не догледіла сина. Я не раз його виганяла, бо йому не 18, а 16 років! У цій ситуації, я вважаю, єдина помилка нашого закладу, що його сюди пустили.
В ресторані розповіли, що власниця звільнила бармена за пиво, продане неповнолітньому. Чому підлітка взагалі пустили? “Він же був у присутності дорослих друзів”, - відповів охоронник ресторану Віктор Кухар.
- Ця мама мені прямо сказала: “Ви мені заплатите!”. Про це навіть мови не може бути! - говорить власниця “Нільса”. - З нашого боку все порядно було. А з їхнього - не по-людськи. Той неповнолітній так бив того старшого хлопця, що всі заступалися. Це як у тій казці: “Битий небитого везе”. Я ще подумаю, чи не написати заяву про вимагання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
16:45
9 липня
12:35
7 липня
09:00
5 липня
ТОП новини
Оголошення
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
live comments feed...
Коментарі