• Главная
  • На Вишенці світлофори змінюють режим роботи, а по Соборній дозволили рух велосипедом
11:00, 11 сентября 2013 г.

На Вишенці світлофори змінюють режим роботи, а по Соборній дозволили рух велосипедом

На перехрестях вулиць Келецька з вулицями 600-річчя, Юності, Космонавтів, Лялі Ратушної перепрограмовують світлофори. Про це повідомив начальник комунального підприємства "Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху" Іван Юрченко.

Тепер пішоходи перетинатимуть ці перехрестя у той же час, коли рухатиметься трамвай. Це збільшить пропускну спроможність транспорту по вулиці Келецькій.

Також по вулиці Соборній знак  3.1 "рух заборонено" замінили на 3.2 "рух механічних транспортних засобів заборонено".

Таким чином приводимо у відповідність знаки із правилами дорожнього руху, - пояснює Іван Юрченко. - Знак 3.2 забороняє рух усіх транспортних засобів, крім мопеда, що приводяться в рух двигуном. Але при цьому вулицею можуть рухатись велосипеди.

Для довідки:

Не поширюється дія знака 3.2:

  • на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;
  • на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...