• Главная
  • Тростянчани вимагали в УКРСПИРТУ повернути зарплату
13:59, 19 сентября 2013 г.

Тростянчани вимагали в УКРСПИРТУ повернути зарплату

У середу 18 вересня у Києві працівники Тростянецького спиртового заводу  провели пікет під стінами Міністерства аграрної політики. Люди вимагали від керівництва Державного концерну «Укрспирт» негайно погасити 9-тимісячну заборгованість по заробітній платі в сумі близько 800 тис. грн.

 Організаторами акції протесту виступили Всеукраїнська незалежна профспілка «Захист праці» та Вінницька обласна незалежна профспілка «Трудящі».

 «Ми вимагаємо виплатити робітникам заводу їх законну заробітну плату, сплатити всі соціальні внески і вжити заходів по відновленню роботи заводу» - повідомив голова Вінницької незалежної профспілки «Трудящі» Ігор Попенко.

 Пікетувальники повідомили, що на підприємстві залишились працювати лише 20 охоронців, працівників бухгалтерії звільнили, тепер заробітну плату навіть нараховувати нікому. За 9 місяців змінилось 5 директорів, вся робота яких зводилась до намагань звільнити людей.

 «Ми змушені пікетувати «Укрспирт», тому що всі юридичні важелі вже використали, письмові звернення до правоохоронних органів та органів влади не дали результату. Рішення суду, яке зобов’язує керівництво заводу виплатити працівникам заборгованість по зарплаті, не виконується.» - зазначив Ігор Попенко.

 Люди тримали в руках плакати «Укрспирт, поверни ЗАРПЛАТУ!», «Не руйнуйте спиртовий завод!», «Панков! Ми хочемо працювати!», «Ні спиртовій мафії!», «Вимагаємо справедливості!», «Віддайте зарплату».

 Вже на перших хвилинах акції протесту до пікетувальників вийшов заступник голови з правових питань та реорганізації концерну «Укрспирт» Віктор Панков та спробував припинити пікет, запросивши всіх працівників на перемовини до себе в кабінет. Проте, мітингувальники вирішили сформувати ініціативну групу з представників незалежних профспілок та 3-х працівників заводу та продовжити акцію протесту під стінами Мінагрополітики.

 За результатами зустрічі, Віктор Панков у наступний вівторок 24-го вересня пообіцяв особисто приїхати на Тростянецький спиртовий завод з пакетом пропозицій по вирішенню проблеми погашення заборгованості.

 «Скоріше за все, мета приїзду – максимально заспокоїти працівників заводу.  У разі, якщо найближчим часом не будуть вжиті заходи по погашенню заборгованості, ми будемо знову пікетувати концерн «Укрспирт» – заявив голова незалежної профспілки «Захист праці» Олег Верник.

DSC_8904_1

 

DSC_8926_1

 

DSC_8897_1

 

DSC_8901_1

 

DSC_8925_1

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...