• Главная
  • У Вінниці пройде турнір з танчиків. Призовий фонд - шість тисяч доларів
12:00, 20 сентября 2013 г.

У Вінниці пройде турнір з танчиків. Призовий фонд - шість тисяч доларів

В листопаді у Вінниці пройде вже третій турнір з танчиків. Він буде приурочений 69-тій річниці визволення України (28 жовтня) і матиме назву "Корсунь-Шевченківська операція" Призовий фонд турніру – шість тисяч доларів. Спонсором турніру виступить компанія «Еверест». Але обов’язкова умова для того щоб забрати приз – ви маєте бути клієнтом «Евересту». Також серед призів – ігрове золото.

Організатор турніру – комп’ютерний клуб «Скала». Обов’язкова умова участі - попередня реєстрація. Заявки надсилати на пошту: [email protected] (1 - Назву команди. 2 - Учасники. 3 - Тел. капітана команди). Телефон для заявок та довідок: 067492 36 36 

Довідка

Звільнення України від нацистів у ході Великої Вітчизняної війни відбувалося в період з січня 1943 р. року по жовтень 1944 року. Збройними Силами СРСР в цей час на території УРСР були проведено 15 наступальних операцій (11 стратегічних і 4 фронтових).

Найбільш значущими з цих наступальних операцій є: Донбаська (13 серпня - 22 вересень 1943 року), Корсунь-Шевченківська (24 грудня 1943 - 17 лютого 1944), Львівсько-Сандомирська (13 липня - 29 серпень 1944 року) і Східно-Карпатська операція , що почалася 8 вересня і закінчилася 28 жовтня вигнанням останніх з'єднань гітлерівців з території УРСР.

28 жовтня 1944 останні окуповані гітлерівцями території України були звільнені радянськими військами.

Битва за визволення України, що тривала 680 днів і складалася з ряду великих операцій, в яких брали участь до половини живої сили й бойової техніки всіх діючих радянських Збройних Сил, стала найважливішим етапом на шляху до перемоги над нацистською Німеччиною та її союзниками. Звільнивши від німецько-фашистських загарбників територію України, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й Українські фронти взяли участь у бойових діях в Європі і пройшли героїчним бойовим шляхом, зробивши величезний внесок в остаточний розгром нацистської Німеччини, крок до великій Перемозі над ворогом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...