• Главная
  • «Громадська толока» для парку Дружби Народів
10:55, 25 сентября 2013 г.

«Громадська толока» для парку Дружби Народів

28 вересня пройде захід спрямований на залучення усіх небайдужих та активних вінничан, громадських організацій та ініціативних груп до прибирання та впорядкування території парку Дружби народів. «Громадська Толо́ка» — одноразова праця гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи. За звичаями українців толока є формою взаємодопомоги, на яку скликають сусідів, родичів та товаришів. Парк дружби народів є місцем відпочинку багатьох жителів міста та їх сімей. Якщо кожен з відвідувачів парку хоча б годину свого часу присвятить допомозі парку – він зміниться на краще.

В ході «громадської толоки» доросле населення зможе допомогти в упорядкуванні парку, молодше покоління помічників буде зайняте у майстер-класах з орігамі, розмальовування камінчиків, «одомашнення» прищепок, виготовлення солодких квітів. Дітки матимуть шанс виступити зі своїм номером, погратись у ігри та весело провести час. І це все у той час, коли старші помічники працюватимуть на території парку. 
Усі бажаючі можуть повідомити про свою участь надіславши листа на адресу: 
park_vn@ukr.net або за телефоном 096-619-35-17 (Надя).


Учасників акції буде забезпечено реманентом. Якщо у Вас є можливість взяти власні штикові лопати для допомоги у відкопуванні та вирівнювання бордюрів на алеях парку, будемо вдячні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...