• Главная
  • В неділю знесуть риночок на Старому місті
15:24, 27 сентября 2013 г.

В неділю знесуть риночок на Старому місті

В неділю, 29 вересня, має відбутися демонтаж риночку біля третьої лікарні. Торгуючих переведуть на Муніципальний ринок та ринок Маки.

Як кажуть у мерії питання по цьому ринку вперше піднялося ще два роки тому, коли до міськради звернулися мешканці, які скаржилися на якість продукції.

А про безпосередній демонтаж торгуючі, як зазначають міській раді, були попереджені півроку тому. За цей час їм пропонувалося виправити ті моменти, на які нарікали мешканці. Зокрема, припинити торгівлю з землі, перевіряти якість продукції та зайнятися прибиранням території. Фактично, чиновники зазначають, що більшість з цих пунктів були не вирішені, крім того вартість продукції тут була вищою ніж на інших таких торгових місцях по місту.

- Була пропозиція мешканців, які зверталися до міськради через квартальні комітети, люди казали, що є питання по якості продукції та незаконної торгівлі, - каже мер Володимир Гройсман. – Тому було прийняте рішення про демонтаж ринку, з обов’язковим надання торгуючим інших місць.

Разом з тим, в редакцію «20 хвилин» звернулися торгуючі, вони кажуть, що не погоджуються з таким рішенням міської влади. Демонтаж ринку запланований на ранок 29 вересня. В мерії запевняють, що після ліквідації ринку на його місці зроблять благоустрій території.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...