• Главная
  • Із 7 жовтня по 22 листопада вінницьких хлопців востаннє призиватимуть в армію
15:46, 27 сентября 2013 г.

Із 7 жовтня по 22 листопада вінницьких хлопців востаннє призиватимуть в армію

Із 1 жовтня  розпочнуть роботу призовні комісії.  На строкову військову службу до Збройних Сил України юнаків братимуть востаннє, принаймні це обіцяють в Міністерстві оборони.

Останній призов уже  проходитиме зі зменшенням кількості призовників, порівняно з попереднім призовом – на 2500.  Це  пов’язане з реформуванням Збройних Сил України та переходом їх до комплектування винятково військовослужбовцями за контрактом.

Протягом жовтня – листопада в Україні буде призвано та направлено у війська 10 800 юнаків, у тому числі: до Збройних Сил України – 5 000, Внутрішніх військ МВС України – 4 800, Держспецтрансслужби – 1 000 чоловік.

Строковиками, в першу чергу, комплектуватимуться військові частини і підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України, які залучаються до несення бойового чергування з протиповітряної оборони.

Формування команд молодого поповнення на збірних пунктах та їх відправку до військових частин заплановано провести у період з 7 жовтня до 22 листопада. А до кінця 2014 року планується перейти до комплектування Збройних Сил військовослужбовцями за контрактом.

До речі,  цьогоріч контракт зі Збройними Силами України уклало 8 тисяч громадян, чисельність військовослужбовців за контрактом збільшилася на 5 000 чоловік. Наразі  у Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом укомплектовано близько 60% посад рядового та сержантського складу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...