• Главная
  • Вінниччина – серед лідерів за кількістю всиновлених дітей
15:05, 30 сентября 2013 г.

Вінниччина – серед лідерів за кількістю всиновлених дітей

Вінниччина увійшла в групу лідерів з питань захисту прав дітей, позаяк сімейними формами виховання охоплені 84% дітей-сиріт та дітей та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила заступник голови Вінницької ОДА Любов Спірідонова.

“За даними Мінсоцполітики, за підсумками першого півріччя ми маємо один із найвищих рівнів виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Він вже складає 84%, і лише 12% дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування в нас залишилось в інтернатних закладах, – це 320 дітей. Але це дорослі діти та хворі, які утримуються в спеціалізованих закладах”, повідомила Л.Спірідонова.

За її словами, за 6 місяців поточного року в області осиротіло з різних причин 228 дітей. Із них тільки десять направлені в інтернатні заклади, що є вагомим напрацюванням для області. Здебільшого це дітки, що осиротіли у малому віці і наразі в державі немає системи їх негайного усиновлення, або направлення їх у дитячі будинки сімейного типу та прийомні родини, допоки вони не отримають документального підтвердження свого статусу.

Загалом Вінницька область за кількістю всиновлених дітей щорічно виходить на показник 90 людей. Цьогоріч з січня по червень включно нову родину знайшли 47 дітей, причому лише для 12 із них батьками стали громадяни іноземних країн. Україна поборола сумну тенденцію превалювання вивезення дітей за межі держави іноземними всиновлювачами, – вважає посадовець.

У 2007 році на Вінниччині функціонували усього три прийомні родини та один дитячий будинок. Наразі в області нараховується 148 прийомних сімей і 37 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 552 дітей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...