Вінницьке «Селянське» масло з важкими металами

На Вінниччині правоохоронці припинили діяльність підпільного молокопереробного заводу. За минулий рік у продаж надійшло більше 80 тон недоброякісного масла. Ще понад шість з половиною центнерів готувалось до продажу.

Управління боротьби з економічною злочинністю спільно з працівниками відділу ветеринарної міліції викрили незаконне функціонування заводу в селі Широка гребля Вінницького району, де виготовлялось масло солодковершкове «Селянське» 72,5 % жиру.

Протягом року завод випускав неякісну продукцію. Аналіз встановив, що у маслі містяться важкі метали, які шкідливі для здоров’я людини, - розповів заступник начальника обласного управління міліції Микола Загорулько. - Працівниками міліції виявлено та вилучено 329 ящиків масла солодковершкового «Селянське», вагою близько 6580 кілограмів та 257 ящиків жиру для молочних продуктів, вагою близько 5140 кілограмів. Також вилучили десять тон продукції, яку відвезли в Ужгород для реалізації. Попередньо встановлено, що минулого року підприємцями було реалізовано більше 80 тон такого масла. Воно продавалось не лише на Вінниччині

- Я думаю, що підприємці розуміли, що випускають недоброякісну продукцію, яка не підлягає реалізації, - каже Микола Загорулько

Я повідомив начальник обласного управління боротьби з економічною злочинністю Сергій Бевзенко, під час проведення перевірки підприємства працівники міліції виявили, що продукція виготовлялась без будь-якої документації, необхідної для виробничого процесу, контрою дотримання технологічних норм і ветеринарно-санітарних вимог. На підприємстві люди працювали «нелегально» без трудових договорів та санітарних книжок. Керівники заводу надавали звіти про те, що підприємство не працює та прибутків не отримує. Також під час перевірки працівниками міліції було виявлено, що токсичні відходи від виробництва масла та жиру скидали у землю поблизу заводу та у річку.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого статтею 227 «Випуск або реалізація недоброякісної продукції» та статтею 172 «Грубе порушення законодавства про працю».

20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии