Вінничани не допивають молока та переїдають картоплі

У Вінницькій області в розрахунку на одну особу згідно з фондом споживання жителі області мало споживають молока та надмірно споживають картоплі, а от споживання яєць – в нормі.

Про це повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації Анатолій Павліченко.

За його словами, в розрахунку на одну особу фонд споживання м’яса становить 50 кг, мінімальна норма споживання – 52 кг, раціональна – 83 кг.

«Не зрозуміло – але молока виробляється багато - відсоток забезпечення внутрішніх потреб власною продукцією становить 145%, а споживається мало», - сказав А.Павліченко. Він зазначив, що на одну особу фонд споживання становить 220 кг, мінімальна норма споживання – 341 кг, раціональна – 395 кг.

«От по яйцях – у нас все нормально – в розрахунку на одну особу спожито 284, мінімальна норма - 231, раціональна – 290», - розповів він.

За його даними, ббаланс зернових і зернобобових – на одну особу споживаємо 123 кг тоді коли мінімальна норма – 94 кг, раціональна – 101 кг.

Баланс картоплі – фонд споживання в розрахунку на одну особу - 168,2 кг, мінімальна норма – 96 кг, раціональна – 124 кг.

«Зрозуміло, що хліб, картопля – є більш доступними продуктами, тому і фонд споживання переважає», - прокоментував А.Павліченко.

За йогословами, баланс овочів – мінімальна норма споживання – 105 кг, раціональна – 161 кг, споживаємо – 142,5 кг в розрахунку на одну особу.

«А от в балансі плодів і ягід, адже наша область одна з найбільших виробників плодів та ягід, а споживаємо в розрахунку на 1 особу 52,1 кг, а мінімальна норма – 68 кг, раціональна – 90 кг», - зазначив А.Павліченко.

Він додав, що по цукру спостерігається позитивний баланс - в розрахунку на 1 особу 40 кг при раціональній нормі споживання 38 кг; по олії в розрахунку на 1 особу споживаємо 17, раціональна норма – 13.

Винница info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии