Новий формат державного управління на Вінниччині

18 грудня під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчана відбулася підсумкова колегія обласної державної адміністрації.
На засіданні розглядалось єдине питання: підсумки соціально-економічного розвитку області за 2013 рік та основні завдання на рік наступний.
У роботі колегії взяв участь головний консультант Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Олег Гончарук.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Підсумки річної діяльності обласної влади засвідчили: запроваджений очільником регіону Іваном Мовчаном новий формат державного управління справді дієвий та результативний.
Так, Вінниччина посідає сьогодні перше місце серед регіонів України за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства та третю позицію за індексом промислової продукції.
Якщо аналізувати проведену роботу за пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку, то аграріями області в поточному році отримано найвищий валовий збір зернових за всю історію Вінниччини – понад 5 млн. тонн. Цукровими заводами регіону вироблено близько 300 тисяч тонн цукру, а це означає, що кожен четвертий кілограм цукру, вироблений в Україні, - з Вінниччини.
Протягом поточного року створено 175 молокоприймальних пунктів у сільській місцевості, і нині їх загальна кількість по області становить 740. Такі заходи дали змогу стабілізувати ціну на молоко в регіоні.
В системі охорони здоров’я відремонтовано 804 медичні заклади на загальну суму 116,5 млн. гривень. При цьому на 1 грн. бюджетних коштів в середньому залучено майже 3 грн. надходжень з інших джерел.
Що стосується освітньої галузі, то в поточному році в області відкрито 39 дошкільних навчальних закладів. Проведена чимала робота щодо модернізації котелень та систем теплопостачання закладів освіти, повністю вирішено питання облаштування внутрішніх вбиралень, у значній частині шкіл здійснено утеплення приміщень, замінено вікна на енергозберігаючі. Загалом же на проведення капітальних та поточних ремонтів у навчальних закладах регіону у 2013 році освоєно 220,5 млн. гривень.
Протягом року вдалось значно поліпшити і матеріально-технічну базу закладів культури Вінниччини. Так, здійснено капітальні та поточні ремонти на 638 культурних об’єктах області на загальну суму 63,4 млн. гривень. Крім того, понад 230 книгозбірень регіону, в тому числі 160 сільських бібліотек, оснащені комп’ютерним обладнанням.
Значна робота проведена протягом року і щодо благоустрою територій, легалізації зайнятості населення, житлового будівництва. Крім того, на даний час обласною державною адміністрацією підтримується реалізація 82 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 17 млрд. гривень. Потенційно - це більше 5 тисяч нових високооплачуваних робочих місць на сучасних підприємствах з високим рівнем умов праці.
Під час засідання колегії з доповідями за підсумками річної діяльності виступили директори окремих департаментів облдержадміністрації. Про результати роботи у поточному році та плани на рік наступний інформували також голова обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Підсумовуючи роботу засідання, керівник регіону Іван Мовчан зазначив, що заплановані на 2013 рік заходи за своїми масштабами були значно більшими, аніж у попередні роки. І головною їх особливістю була соціальна спрямованість. «Ми визначили покрокові завдання та простий формат роботи: дійти до кожної територіальної громади та максимально залучити до розв’язання їх проблем як фінансовий, так і людський ресурс. Виступи керівників департаментів, що прозвучали сьогодні, підтверджують: зроблено надзвичайно багато, - зауважив Іван Мовчан. - Зрозуміло, що хотілося б зробити значно більше. Але в умовах світової кризи, недостатності фінансового і матеріального ресурсу як на державному, так і на регіональному рівнях, ми не мали можливості повною мірою реалізувати визначені плани. Та попри всі перешкоди, завдяки взаємодії, розумінню і підтримці бізнесових структур, господарюючих суб’єктів та небайдужих громадян, нам вдалось досягти серйозних результатів».
Голова обласної державної адміністрації висловив подяку очільникам районів та міст, директорам департаментів і служб області, керівникам господарюючих суб’єктів за проведену роботу. А також підкреслив, що перелік пріоритетів обласної влади на наступний рік буде доповнений новими напрямками діяльності. Адже серед завдань, які ставить перед регіонами Президент України Віктор Янукович, – розвиток інфраструктури сільських територій. А це питання містить в собі як заходи зі зміцнення об’єктів соціальної сфери, так і ремонт доріг та облаштування водогонів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
30 просмотров в феврале
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
В помещении Винницкой облгосадминистрации и облсовета официально открыт лифт для людей с ограниченными физическими возможностями (точнее, исключительно для них). Подъемник шведского производства имеет прозрачные стенки, кнопки вызова и «тревожную» кнопку, а также телефон для связи с ответственным за техническое состояние (в случае неисправностей). Лифт оборудован специально для людей с инвалидностью и маломобильных групп населения, поэтому имеет удобный по...
Общество
Сегодня в Виннице в экспоцентре началась ярмарка-продажа продуктов питания. На ней представлена мясная продукция, колбасные изделия, рыбная продукция, молочные продукты, сыры, хлебобулочные изделия, минеральные воды и безалкогольные напитки. Кроме этого можно приобрести полуфабрикаты, замороженные продукты и консервы. Выставка продлится с 20 по 22 февраля и работает с 10 до 18 часов.
Общество
В Виннице акция в память о погибших во время Революции Достоинства вызвала негодование в сети. Соответствующие фото опубликовала волонтер из Винницы в FacebookТаїса Гайда. "Сейчас мне прилетит, но то, как в Виннице "отмечают" дни расстрела Небесной сотни крепко напоминает мне такие же меры "честь памяти" в Рашке. Боже, Боже до чего мы дошли, то совок бессмертный", - пишет она. Волонтера больше всего поразило наличие "красних гвоздік" от чиновников, стихи и...
Общество
Срок льготного периода растаможки автомобилей с Европы заканчивается уже через несколько дней. Сейчас на таможнях наблюдается ажиотаж, все кто медлили, бросились оформлять автомобили. В связи с этим власть облегчила жизнь автомобилистам. Теперь не нужно проходить обязательную ранее сертификацию автомобиля.   Льготный период Недавно в Верховной Раде зарегистрировали законопроект, который может продлить льготный период, когда применяется коэффициент 0,5 к ак...
Общество
В с. Якушины Винницкого района 20 февраля патрульные остановили пьяного и без водительских прав. Об этом говорится в сообщении пресс-службы полиции.Автомобиль BMW 318 зафиксировал прибор TruCam, поскольку водитель превысил скорость. Инспекторы остановили транспортное средство, чтобы проверить документы. Однако выяснилось, что мужчина не имеет водительского удостоверения. Кроме того, во время общения в вождя были заметны признаки наркотического опьянения. В...
Общество
В Виннице на реконструированной части улицы Замостянской установили подсветку. Об этом сообщил на ФБ-страницу винницкого городского головы Сергея Моргунова."Вечерние прогулки Замостянской - стали еще более приятные. Обновленная улица с дополнительной подсветкой пешеходной зоны выглядит современно и уютно", - пишет мэр.
Культура
Умерла украинская поэтесса Анна Чубач. Она скончалась на 79-м году жизни из-за тяжелой болезни. Печальную весть сообщил главный редактор журнала «Винницкий край», председатель Винницкой областной организации Национального союза писателей Украины Вадим Витковский. Заслуженный деятель искусств Украины Анна Чубач была родом из Винницкой области. Она родилась в селе Плоское Мурованокуриловецкого района. Анна Чубач — автор около 60 книг для взрослых и детей, бо...
Политика
19 февраля стало известно, что работу «Зе! Команды» в Виннице будет координировать работница Винницкого государственного аграрного университета Светлана Лутковская и вероятно будет заниматься предвыборной кампанией Владимира Зеленского, который является кандидатом на пост Президента. Из открытых источников известно, что 32-летняя Светлана работает заместителем директора по воспитательной работе в Технически-промышленном колледже, который является структурн...
Происшествия
В полдень 19 февраля в Тростянецком районе в с. Ободовке на трассе загорелся автомобиль. На ходу загорелся элитный «Alfa Romeo», сообщили в ГУ ГСЧС в Винницкой области.Спасатели ликвидировали возгорание за 15 минут. Огнем полностью уничтожено отсек двигателя и салон автомобиля. Машина восстановлению не подлежит.Предполагаемая причина пожара - короткое замыкание электропроводки автомобиля.