Губернатор Вінниччини: Боєприпасів, які знаходились в ОДА, вистачило б для того, щоб цілий квартал перетворити на попіл
Постников Николай Богданович
14:30, 4 лютого 2014 р.
Губернатор Вінниччини: Боєприпасів, які знаходились в ОДА, вистачило б для того, щоб цілий квартал перетворити на попіл
Барикади, які нещодавно «прикрашали» центр Вінниці, розібрали. У приміщенні вже завершили ремонтні роботи і винесли боєприпаси та коктейлі «молотова». Подробиці у сюжеті телеканалу "Віта".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі