• Головна
  • Вінницький губернатор Джига вимагає пришвидшити темпи будівництва Піроговки
15:27, 30 березня 2011 р.

Вінницький губернатор Джига вимагає пришвидшити темпи будівництва Піроговки

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига вимагає пришвидшити темпи будівництва хірургічного корпусу обласної лікарні ім.Пірогова.

Про це повідомила помічник голови ОДА Ірина Кравченко.

Відповідне завдання М.Джига дав представниками підрядної організації ТОВ «Вінницябуд». Керівник області вимагає пришвидшити темпи будівництва, при цьому якість, також не повинна страждати при цьому.

М. Джига поставив завдання будівельникам до травня завершити двоповерхову прибудову, в якій має розміститися діагностичний центр.

До кінця квітня будівельники планують завершити зведення прибудови, в якій мають розміститися приймальне відділення, діагностичне, лікарняний клуб. На разі майже на 80% виконано влаштування фундаментів переходу до існуючого корпусу, на 30% - монтаж плит перекриття переходу. Покладено 420 куб. м цегляної кладки стін, це більше половини від загального обсягу.

Також в хірургічному корпусі змонтовано систему опалення в 7-ми поверховій частині; виконано монтаж магістралей теплопостачання цокольного поверху в 8-9-ти поверховій частині. Продовжуються роботи по монтуванню систем водо- та теплопостачання.

На 2011 рік на об’єкт передбачено кошти в сумі 2 млн. грн. з обласного бюджету. Попередньо планується виділення коштів і за рахунок субвенції з державного бюджету у сумі 20 млн. грн.. «Питання будівництва хірургічного відділення лікарні ім. Пирогова – це питання, яке не знімається з порядку денного. Воно знаходиться на моєму особистому контролі. І ми постійно шукаємо можливості, аби будівництво швидше завершилось», - сказав М.Джига.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига переконаний, що будівництво хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова можливо завершити до кінця 2011 року.

Довідка. Будівництво нового хірургічного корпусу розпочато у 1992 році. Хірургічний корпус включає в себе три секції 7, 9 та 8 – ми поверхових відповідно, а також двоповерхову прибудову. Загальна площа складає – 22726 квадратних метрів. Кошторисна вартість будівництва становить близько 200 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...