• Головна
  • Дев’ятирічного хлопчика односельці смажили на багатті
09:15, 10 лютого 2014 р.

Дев’ятирічного хлопчика односельці смажили на багатті

Дев’ятирічного хлопчика довгий час тримали над багаттям. Просто так, для розваги. Про те, що сталося, дитина зізналася лише через три дні.

Жителька одного із сіл Оратівського району звернулась до міліції із заявою про знущання над її сином. Попередньо правоохоронці встановили, що в той день потерпілий пішов гратись разом із компанією знайомих біля сільського ставу. Для того, щоб зігрітись хлопці вирішили розвести багаття. Сидячи біля вогнища, двом старшим хлопцям стало сумно і вони вирішили трохи пожартувати. Спіймавши найменшого з компанії, вони взяли його за руки та ноги і тримали над багаттям.

Постраждалий хлопчик розповів, що ніхто не звертав уваги на його крики про допомогу, а лише дивились і сміялись над тим, як над ним знущаються.

Старші хлопці, після того як вдосталь насолодились забавкою, сказали потерпілому нікому нічого не говорити. Хлопчик сказав бабусі, що впав та вдарився.

Правду дорослі дізнались лише через три дні, коли дитина вже просто не могла терпіти пекучий біль. Вже в лікарні виявилось, що рана на спині хлопчика є опіком другого ступеня.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність до скоєння злочину двох односельчан потерпілого, які в той день були на ставу, 17 та 18 років. Хлопці, на яких впала підозра, раніше не попадали в поле зору міліції, а в школі про них лише схвальні відгуки.

За фактом даної справи слідчий відділ міліції відкрив кримінальне провадження. За такий злочин зловмисникам світить позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Наразі триває розслідування.

Дев’ятирічного хлопчика односельці смажили на багатті, фото-1
Дев’ятирічного хлопчика односельці смажили на багатті, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення