• Головна
  • Вінницькі виші за рейтингом Scopus «повзуть» вниз
13:49, 10 лютого 2014 р.

Вінницькі виші за рейтингом Scopus «повзуть» вниз

Науковометрична платформа Scopus оприлюднила рейтинг вищих навчальних закладів за показником цитованості наукових публікацій. Лідирує в рейтингу КНУ імені Шевченка. Серед 116 вишів, вінницькі на 48 та 85 місцях.

Результати оприлюдненого рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеженням цитованості наукових статей, котрі публікуються навчальним закладом або його працівниками в наукових виданнях.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, котрий базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій

Цього року до бази даних Scopus включено 116 вищих навчальних закладів України. Згідно даних рейтингу, у першій двадцятці з минулого року змін не відбулось. Найвищий індекс Гірша серед вузів України мають Київський національний університет імені Шевченка – 67, Харківський національний університет імені Каразіна – 49 та Львівський національний університет імені Франка – 40.

До списку 116 вишів України потрапили Вінницький національний медичний університет імені Пирогова, який знаходиться на 85 місці та Вінницький національний технічний університет, який посідає 48 сходинку у рейтингу. Варто зазначити, що вінницькі виші «скотились» із своїх позицій, котрі мали у жовтні минулого року. Так, наприклад, тоді медичний університет знаходився на 79 місці, а технічний на 47.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...