
11:58, 28 лютого 2014 р.
100 тисяч – родині загиблого, по 25 тисяч – потерпілим на Майдані вінничанам виділила мерія
Близько двох десятків Вінничан потерпіли в результаті сутичок на Майдані у Києві. Кожному з них Вінницька міська рада на позачерговій сесії 27 лютого вирішила виділити одноразову матеріальну допомогу в сумі 25 тисяч для лікування та реабілітації. Також родині загиблого вінничанина Максима Шимка з міського бюджету буде виділено 100 тисяч гривень.
За словами секретаря міської ради Сергія Моргунова, кількість потерпілих на Майдані вінничан ще уточнюється.
– Ми співпрацюємо з київським Євромайданом, аби допомогти визначити потерпілих вінничан. Поки у списку потерпілих їх близько 20-ти. Грошова допомога – це перший крок, який ми можемо зробити для цих людей, які виборювали свободу, жертвуючи своїм здоров’ям та життям, – підсумував рішення депутатів Сергій Моргунов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
08:00
20 червня
ТОП новини
Оголошення
14:18, 20 червня
89
14:18, 20 червня
13
09:19, 23 червня
13:30, 21 червня
Коментарі