
14:11, 3 березня 2014 р.
Вінниці представили нового губернатора - Анатолія Олійника
3 березня у Вінниці був офіційно представлений новий голова облдержадміністрації - Анатолій Олійник. На представлення також завітав колишній мер Вінниці, а нині міністр регіонального розвитку, Володимир Гройсман.
Після промови Володимира Гройсмана представник "Батьківщини" проскандував в мегафон "Банду Геть"
- Нам потрібно, в першу чергу, рятувати державу, віру людей в краще майбутнє і рятувати прагнення наших дітей, - каже новопризначений губернатор, Анатолій Олійник
- Де Ви були, коли ми стояли на майдані, коли в нас стріляли?, - запитав губернатора представник "Батьківщини".
- Я разом з томашпільчанами був на майдані, і не один раз, про це знають всі, - відповів Анатолій Олійник
- Щоб хто не говорив, ми повинні пам'ятати - Україна понад усе, - завершив представлення губернатора Володимир Гройсман
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
08:00
20 червня
ТОП новини
Оголошення
10:11, 18 червня
10:11, 18 червня
10:35, 11 червня
13:43, 17 червня
12
Коментарі