
16:00, 26 березня 2014 р.
«Мерседес» не розминувся з «Опелем», постраждала маленька дитина
Після ДТП трьохрічний хлопчик водія автомобіля «Опель-Астра» опинився в лікарні після.
Вчора, 25 березня, у Козятині, «Mercedes-Benz 300TD» зіткнувся з автомобілем «Опель-Астра». Аварія сталась о 15.15 на вулиці Червоноармійській. «Мерседесом» керував 51-річний житель Козятина, за кермом «Опеля» сидів 26-річний житомирчанин. В наслідок аварії трьохрічний син водія «Опеля» отримав тілесні ушкодження і був достаелений до лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
20 червня
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
ТОП новини
Оголошення
15:21, 22 червня
10:11, 18 червня
1
09:27, 15 червня
12
Коментарі