
14:08, 19 квітня 2011 р.
На Вінниччині на гарячому затримали злочинця, якого 5 років розшукували за інший злочин
Співробітники СБУ затримали 31-річного безробітного, якого 5 років розшукували правоохоронці за скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка з проникненням у житло, що завдало значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України. Зловмисника було викрито в момент скоєння нового злочину.
Правопорушник вимагав 20 тис. доларів США у приватного підприємця, погрожуючи розправою із застосуванням вогнепальної зброї. За словами потерпілого, це було не вперше, коли зловмисник із спільником в нього вимагали гроші: кілька місяців назад його вивозили у ліс, де погрожували вбити, і йому довелося віддати нападникам 8 тис. доларів США. Цього разу його залякали, пообіцявши розправитись з батьками.
Співробітники СБУ затримали злочинця в будинку потерпілої особи в момент отримання ним частки грошей – 2 тис. доларів США.
За матеріалами СБУ слідчими УМВС у Вінницькій області стосовно вимагача порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.189 (вимагання чужого майна з погрозою вбивства) Кримінального кодексу України, повідомив прес-центр СБ України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
23 лютого
16:00
21 лютого
18:53
19 лютого
15:10
19 лютого
ТОП новини
Оголошення
03:37, 25 лютого
1
13:10, 19 лютого
11
07:17, 18 лютого
5
Коментарі