З липня за першу, другу, третю дитину вінничанкам платитимуть однаково

З 1 липня 2014 допомога при народженні дитини буде становити 41 тисячу 280 гривень. А виплата цієї допомоги здійснюватиметься поетапно – одноразово 10 тис 320 грн, решта ж грошей виплачуватиметься протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Урядом.

У такому ж розмірі буде виплачуватися допомога при усиновленні дитини.

Нагадаємо, Рада спростила отримання держдопомоги при народженні дитини з метою економії державних коштів (відповідно до Законопроекту «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»).

До слова, нині допомога при народженні дитини нараховується, виходячи з прожиткового мінімуму, відповідно до черговості дітей. Так, на першу дитину – суму, кратну 30-ти прожитковим мінімумам (30 тис 960 грн), на другу – 61 тис 920 грн (60 прожиткових мінімумів), на третю – 123 тис 840 грн (120 прожиткових мінімумів).

Крім того, з 1 липня 2014 скасовується виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Згідно з цим, внесені і зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Тепер особи, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку і відповідну отримують допомогу, будуть платниками ЄС. Таким чином, тим, хто з 1 липня 2014 виходитиме у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, даний період зараховуватимуть до страхового стажу.

Вінниця Ок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии