Янукович розповів як прогавив «Правий сектор», хто стріляв на Майдані і як його обдурили

Громадянин України Віктор Янукович дав інтерв’ю російським телеканалам, в якому вкотре заявив про нелегітимність нинішньої української влади та виборів в Україні, а також, як він проґавив «Правий сектор» у себе під боком

Зокрема, Янукович заявляє, що 20 лютого в Києві по майданівцям стріляли з будівель, які контролювала опозиція.

«В той період часу, коли снайпери стріляли по людям, ми проводили переговори з представниками трьох країн Німеччини, Франції та Польщі. В цей період часу почалася стрілянина і стрілянинавелася з тих будівель, які контролювалися опозицією», - заявив Янукович.

«Одразу після підписання угоди, я почав виконувати ту частину зобов’язань, які брала на себе влада і я, як президент, підписав і не відкладно дав завдання правоохоронних органів відступити від Майдану і почати відправку спецпідрозділів в місця постійної дислокації. У відповідь на наші дії радикальна частина Майдану відповідала стріляниною», - сказав Янукович.

Також він продовжив агітацію за проведення в Україні сепаратистських референдумів: За його словами, референдум – це шлях до конституційної реформи і тільки конституційна реформа покладе шлях до зняття протиріч, а потім потрібні вибори.

«Яким має бути держава унітарною чи федеративною, яким має бути державне управління президентським чи парламентським, і в залежності від цього після конституційної реформи треба проводити парламентські чи президентські вибори», - зазначив Янукович.  Він вважає, що поспішність – це шлях до подальшої дестабілізації в країні. «А будь-яка дестабілізація несе в собі велику загрозу розколу в країні і розколу в державі», - вважає Янукович.

Крім того він заявив, що має інформаторів в середині нинішнього керівництва України.  мене є інформатори в середині нинішнього керівництва країною", - зазначив Янукович. 

Також колишній президент не втрачає надії, що його угода з опозицією за участі міністрів іноземних справ Німеччини, Польщі та Франції буде виконуватися.

«Я не втрачаю надію», - заявив він, закликавши продовжувати перемовини з ним в тому статусі, «в якому вони мене бачать».

При цьому Янукович поскаржився на західних партнерів, від яких «не почув слів осуду в бік бандитів, яких вони називали активістами».

Також він повторив путінську тезу про нелегітимність президентських виборів в Україні: «По-перше, потрібно подивитися, в яких умовах прийшли до влади нинішні правителі. Законності та конституційності там і близько не було», - заявив Янукович.

«Легітимність нинішньої влади під великим питанням, я думаю, що це не піде на користь держави і на користь людям, і не піде на користь партнерам, як на Заході так і на Сході», - заявив Янукович.

«Велике питання, як в таких умовах нестабільності влада може брати на себе зобов’язання і виконувати їх… Про яку демократичність можна говорити, коли натовп бандитів з автоматами ходять навколо Верховної Ради і фактично під тиском депутати приймають закони. І явка і результати виборів викликатимуть дуже великі питання», - заявив Янукович.

Крім того, російські журналісти поцікавилися у колишнього президента Віктора Януковича, як він міг не знати про підготовку «озброєних радикалів» з «Правого сектору».

Янукович у відповідь запевнив, що знав про все, але довіряв західним партнерам, які обдурили його, і він потрапив у пастку. За його словами, він дав наказ відвести спецпризначенців і уже в першу ніч на його охорону почали нападати озброєні радикали.

Також Янукович підтвердив, що сам покликав окупантів у країну. Зокрема, він зазначив, що звертався до президента Росії Володимира Путіна з проханням використовувати війська Росії «для захисту життя громадян України».

ТСН
Янукович ростов-на-дону
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии