Садиба-музей Пирогова претендує на звання найкращої пам’ятки України

Музей-садиба ім. Пирогова очолює популярний інтернет-рейтинг «Найкращі пам’ятки України – обрані народом» у Вінницькій області. Як повідомляє портал Vsemisto, станом на сьогодні Національній музей-садиба М.І. Пирогова набрав найбільшу кількість голосів і зайняв перше місце у загальноукраїнському рейтингу визначних місць в нашій області та претендує на звання найкращої пам’ятки України.

Національній музей-садиба М.І. Пирогова, в якому зібрані експонати, що оповідають про життя видатного хірурга, вченого та викладача Миколи Івановича Пирогова. Розташований у Вінниці в колишній садиби «Вишня», що належала М.І. Пирогову.

З 1816 року господарем садиби був доктор медицини А. А. Гриколевський, у спадкоємців якого М. І. Пирогов купив її на торгах в Києві в 1859 році, працюючи на посаді опікуна Київського учбового округу.

На сьогоднішній день дуже багато пам'яток перебувають в жалюгідному стані, украй необхідно підтримувати їх стан в належному вигляді для збереження цих пам`яток на землі. Тому що кожен пам'ятник архітектури та природи несе в собі частинку багатої історії нашої держави. І важливо, щоб ми не лише милувалися надбаннями культури та архітектури, але й з гордістю могли показувати їх гостям України. Могутню державу робить його багата історія.

Садиба-музей Пирогова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии