
12:47, 25 квітня 2014 р.
Ще один новий тролейбус поламався?
Сьогодні, 24 квітня, між 9 та 10 годиною ранку на площі Героїв Майдану (перед Кумбарами) стояв один з 10 нових тролейбусів. У транспортного засобу опущені "роги", горять аварійні фари, посажирів всередні немає. Нагадаємо, що це вже другий з 10 нових тролейбусів, які придбала міська влада. На минулому тижні раптово спалахнув перший тролейбус, який на той момент курсував містом лише п'ятий день.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
12:04, 19 червня
10:36, 11 червня
12
05:36, 12 червня
2
Коментарі