
15:38, 28 квітня 2014 р.
Вінницькі чиновники хочуть провести 9 травня без звичної символіки
Без георгіївських стрічок і партійних прапорів – саме за таку ідею святкування Дня перемоги виступають вінницькі чиновники, щоб зберегти спокій людей. На 9 травня планують використати тільки державну символіку.
"На рівні області і районів ми будемо вести перемовини з ветеранами, аби під час святкування Дня Перемоги обійтися без якихось стрічок і символіки, окрім державних,- сказав губернатор Анатолій Олійник для Укрінформу. - Прапори часів Великої Вітчизняної війни - з цим ніяких проблем немає, це святе. Із ними йшли на смерть за Батьківщину і їх використання під час святкувань навіть не обговорюється. Всі інші прапори, в тому числі політичні, для збереження в регіону суспільного миру і спокою просимо зачохлити
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
12:04, 19 червня
10:36, 11 червня
12
05:36, 12 червня
2
Коментарі