
12:58, 24 червня 2014 р.
Чоловік напився бензину, тепер у лікарні
З діагнозом «гостре отруєння бензином» госпіталізували 33-річного мешканця Тульчина.
Повідомлення про це тульчинські рятувальники отримали 23 червня о 15.10. Як з'ясувалося, нещастя трапилося, коли чоловік спробував перелити пальне з баку автомобіля у ємність. З власної необережності він напився бензину.
Постраждалий перебуває в реанімаційному відділенні районної лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
12:18
18 червня
Оголошення
14:57, 9 червня
14:18, 20 червня
15
15:21, Вчора
13:01, 11 червня
Коментарі