
15:52, 25 червня 2011 р.
Вінницька молодь в неділю відмітить свій день
26 червня у місті Вінниця на площі Театральній та у центральному парку культури та відпочинку ім. М.Горького відбудуться заходи до святкування Дня молоді.
Про це повідомляє відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.
Традиційно День молоді у м. Вінниці супроводжується веселими, запальними та розважальними заходами. Цього року в День молоді на вінничан чекають квести, зустрічі, танцювальні програми, виступи вокалістів, флешмоби та багато іншого. 26 червня основні заходи будуть відбуватися на 2-х основних площадках: на площі Театральній та у ЦПКіВ ім. М.Горького м. Вінниці. Отже, програма яка проходитиме на площі Театральна почнеться о 17-00. Вінничанам представлять:
- Фестиваль сучасного танцю;
- виступи танцювальних колективів міста: «3Z», «Шарм - S», «Артфьюжен», та ін.;
- нагородження активістів-учасників загальноміських молодіжних заходів;
- виступ фіналістки шоу «Народна зірка» - Ольги Мельник;
- виступи вінницьких вокалістів;
- східні танці, які подарує Діана Шехіна;
- майстер-клас від Президента Молодіжної громадської організації клубу спортивного та естрадного танцю «Віктор і Вікторія».
22-00 - закінчення фестивалю сучасного танцю.
У центральному парку ім. М. Горького (площа біля Літнього театру) програма розпочнеться о 16-00, в рамках якої:
- Рок-фестиваль,
- Естрадно-розважальна програма від МПМ «Зоря».
- Дискотека за участю Dj з м. Києва та м. Вінниці.
Святковий феєрверк о 21-55 год.
Тож усім гарного настрою та приємного відпочинку.
За додатковою інформацією звертатися у відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради за тел.: 59-52-83.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Вигідна покупка авто без зайвих ризиків: як обрати б/у автомобіль разом із "Хапай авто"
Новини компаній
17:00
30 січня
16:00
29 січня
Оголошення
21:52, 23 січня
2
16:40, 26 січня
11:53, 20 січня
10
00:09, 30 січня
118
11:52, 20 січня
6
Коментарі