• Головна
  • Вінницьким виробникам рекомендують не використовувати синтетику в солодощах
10:00, 5 липня 2011 р.

Вінницьким виробникам рекомендують не використовувати синтетику в солодощах

Фахівці ДП "Вінницястандартметрологія", управління державної ветеринарної медицини в Вінницькій області, управління у справах захисту прав споживачів у Вінницькій області, інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Вінницької ОДА та обласної санітарно-епідеміологічної станції рекомендують вінницьким виробникам не використовувати синтетику в солодощах.

Про це повідомляє ДП “Вінницястандартметрологія”.

Під час засідання регiональної дегустацiйної комiciї були розглянутi зразки продукції семи найменувань чотирьох суб’єктів підприємницької діяльності, а саме: напівфабрикат "Бриз"; креветки в панцері варено-морожені; суміш рослинно-вершкова "Гайсин Екстра"; начинка кондитерська "Райдужна" з ароматом малини, нетермостабільна; начинка кондитерська "Райдужна" з ароматом полуниці, термостабільна; начинка кондитерська "Райдужна" з ароматом яблук, термостабільна; начинка кондитерська "Райдужна" з ароматом вишні та шматочками вишні, нетермостабільна.

Представлена продукція оцінювалась за зовнішнім виглядом, оформленням, органолептичними показниками, результатами випробувань за показниками безпеки та випробувань на наявність ГМО.

Розповідаючи про особливості своїх розробок, виробники надали детальну інформацію про їхній склад, технологію виготовлення, терміни зберігання, поживні властивості, орієнтовну ціну тощо.

У членів комісії виникло чимало запитань щодо назви продукції, яка не повинна дублюватися з уже існуючими, використаних інгредієнтів, маркування. Представникам підприємств рекомендували уникати зловживання синтетичними барвниками, особливо при виготовленні продукції потенційно привабливої для споживання малечею. Виробники пообіцяли врахувати всі слушні пропозиції, що прозвучали з вуст фахівців.

За результатами засідання вся представлена продукція одержала задовільну оцінку і рекомендована до виробництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...