• Головна
  • На Вінниччину стежити за виборами приїхали спостерігачі ОБСЄ
09:42, 1 жовтня 2014 р.

На Вінниччину стежити за виборами приїхали спостерігачі ОБСЄ

В область прибула група довгострокових спостерігачів місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі для спостереження за процесом підготовки позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбудуться 26 жовтня 2014 року.

30 вересня представники ОБСЄ зустрілися з головою облдержадміністрації А. Олійником та виконуючим обов’язки Вінницького міського голови, секретарем міської Ради С.Моргуновим.

Коментуючи підготовку до виборів, Анатолій Олійник зазначив: що проблем з організацією проведення виборів на Вінниччині не буде, влада зробить все, аби забезпечити демократичне волевиявлення вінничан.

Голова облдержадміністрації переконаний, що позачергові парламентські вибори-2014 в області відбудуться «спокійно, сконсолідовано і без проблем». Він додав, що влада в області максимально сприяє створенню належних матеріально-технічних умов для організації волевиявлення виборців Вінниччини. Анатолій Олійник також запевнив: «В обласній адміністрації представники ОБСЄ завжди можуть отримати необхідну інформацію та допомогу».

Коментуючи підготовку до виборів в місті Вінниці Сергій Моргунов зазначив: «На території міста знаходяться два обласних виборчих округи (11 та 12), які матеріально та технічно забезпечені в повному обсязі. Влада міста чітко розуміє, що її головне завдання – це максимальне сприяння роботі обласних виборчих комісій, аби вибори на території міста пройшли прозоро та у відповідності з чинним законодавством».

Під час зустрічі сторони обговорили питання моніторингу виборчого процесу та забезпечення прозорості його проведення.

Анатолій Олійник висловив сподівання, що співпраця обласної влади з міжнародними спостерігачами буде плідною та конструктивною. З свого боку керівник області пообіцяв допомогти у вирішенні будь-яких проблемних питань в роботі місії.

1(397)

1(397)

 2(393) 4(211)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...