• Главная
  • У вінницькій тюрмі була спроба втечі, а після неї - „шмон”
10:08, 12 июля 2011 г.

У вінницькій тюрмі була спроба втечі, а після неї - „шмон”

Обшук тюремних приміщень та камер, в яких утримуються засуджені та взяті під варту особи, провели у суботу працівників вінницької установи виконання покарань №1.

Обшукували камери, як кажуть в прес-службі керуючого установами виконання покарань управління, без залучення додаткових сил і засобів. Спецзасоби і фізична сила до засуджених не застосовувалась. Після обшуку визначили - стан оперативної обстановки в установі задовільний та контрольований.

Відомо, що напередодні обшуку, у вінницькій тюрмі троє засуджених намагалися здійснити втечу. Втікачі – довічники. Близько третьої години ночі вони намагалися пошкодити віконні грати камери. Скористалися тимчасовим відключенням електроенергії. Але спроба не вдалася - персонал установи протиправні дії засуджених припинив.

Зараз за фактом спроби втечі проводиться службове розслідування. В перевірці беруть участь працівники апарату Державної пенітенціарної служби України.

Нагадаємо, що вінницька установа виконання покарань №1 також виконує функцію слідчого ізолятора. Сьогодні, за даними обласного управління Держдепартаменту з питань виконання покарань, у вінницькій тюрмі тримається 1296 осіб. З них - 333 засуджених до довічного позбавлення волі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...