• Головна
  • У вінницьких школах учнів 8-9 класів навчають основам захисту Вітчизни
10:10, 14 жовтня 2014 р.

У вінницьких школах учнів 8-9 класів навчають основам захисту Вітчизни

За рахунок годин гурткової роботи та факультативних занять вивченням даного курсу охоплено 18252 учні 8-х та 9-х класів в усіх районах та містах області. І лише у Жмеринському, Липовецькому та Хмільницькому районах ознайомлення учнів з основами військової справи здійснюється на класних годинах та годинах спілкування, які проводять класні керівники.

Ознайомлення учнів 8-9 класів з воєнною доктриною України, законодавством України про військову службу, загальновійськовою підготовкою, правилами особистого захисту та надання першої медичної допомоги здійснюється по 1 годині на тиждень за навчальною програмою факультативного курсу «Основи захисту Вітчизни для учнів 8-9 класів».

Предмет «Захист Вітчизни» входить до інваріантної частини типових навчальних планів, є обов’язковим для вивчення юнаками та дівчатами 10-11-х класів (1,5 години на тиждень). Навчання проводяться окремо для юнаків та дівчат незалежно від кількості учнів в класі. Не виключена можливість навчання дівчат за програмою для юнаків.

Вивчення предмету «Захист Вітчизни» організовано у всіх районах та містах області відповідно до типових навчальних планів та програм. Навчанням охоплено 12852 учня 10-11 класів. В школах Гайсинського та Оратівського районах в 11-х класах додатково ввели 0,5 год. на поглиблене вивчення предмету «Захист Вітчизни».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...