![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
11:06, 14 жовтня 2014 р.
Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам сил АТО іграшки, малюнки та книжки
Школярі міста Краматорська, вихованці будинку дитини «Антошка» і військовослужбовці сил АТО, які прибули для тимчасового проходження військової служби на Донеччині і Луганщині, отримали подарунки від учнів шкіл №13 і №6 міста Вінниці.
![Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам..., фото-1 Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам сил АТО іграшки, малюнки та книжки, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Заступник командира полку зв’язку по роботі з особовим складом підполковник Євген Івашкевич пояснив, що вінницькі школярі зібрали чимало дитячих книжок, іграшок, намалювали картинки військово-патріотичного змісту з побажанням миру, радості, перемоги і надіслали їх одноліткам Краматорської школи №22 вірші із закликом любити свій рідний край та неньку Україну.
Пакунки з дарунками і посланнями у зону АТО доставили військовослужбовці-зв’язківці полку, які в рамках чергової ротації особового складу нещодавно прибули до Донеччини.
![Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам..., фото-2 Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам сил АТО іграшки, малюнки та книжки, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Особливо раділи візиту українських військовослужбовців керівництво дитбудинку дитини «Антошка», де виховуються дітки від народження і до 4 років.
- Ми завжди раді військовим з синьо-жовтими прапорами, які приїздять до нас і пам’ятають про малюків сиротинця, - підкреслив головний лікар Анатолій Романов. – Вчора заїздили хлопці привезли нам круп і цукру, сьогодні ось ви завітали з іграшками, книжками і одягом для наших діток. Дякуємо вам щиро, бережіть вас Бог, не залишайте нас нікому, - додав Анатолій Олексійович.
![Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам..., фото-3 Вінницькі школярі надіслали малечі Краматорська і солдатам сил АТО іграшки, малюнки та книжки, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Національні прапори з підписами від школярів Вінниці, іграшки та малюнки, як обереги, отримали й військовослужбовці різних підрозділів і частин сил АТО, які поїхали захищати Український Донбас з різних куточків нашої Батьківщини, у тому числі і Вінниччини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:12, Сьогодні
00:41, 15 липня
1
12:59, 21 липня
live comments feed...
Коментарі