• Головна
  • Питання переміщених громадян, трудові книжки яких залишилися в зоні АТО, має бути терміново вирішено, - Володимир Гройсман
09:55, 17 жовтня 2014 р.

Питання переміщених громадян, трудові книжки яких залишилися в зоні АТО, має бути терміново вирішено, - Володимир Гройсман

У триденний термін внести пропозиції щодо врегулювання питання громадян, які числяться працюючими у зоні АТО, натомість насправді переїхали в інші регіони і не мають роботи, Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман доручив відповідним органам виконавчої влади під час засідання міжвідомчого штабу з вирішення питань забезпечення першочергових потреб внутрішньо переміщених осіб.

«Така проблема існує, ці громадяни не можуть отримувати щомісячну матеріальну допомогу для покриття витрат на проживання як тимчасово не працюючі», - зазначив Володимир Гройсман.

Крім того, Віце-прем`єр-міністр розпорядився розробити механізм координації гуманітарної та грошової допомоги, яка надходить до України від міжнародних партнерів.

Він також доручив розробити правила і умови проживання громадян у транзитних пунктах у Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях, які будуть облаштовані будинками для тимчасового проживання, наданими Україні в рамках допомоги Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

«Усі соціальні виплати, в тому числі, на оренду житла, та інша допомога здійснюватимуться та надаватимуться лише на тих територіях, які підконтрольні українській владі», - підкреслив Віце-прем`єр-міністр .

Згідно з оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 15 жовтня 2014 року з району проведення АТО до інших регіонів переселено 367 тис.515 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...